St 8.9. osmifinále Poháru hejtmana KHK: FC Vrchlabí - SK Jičín 3:1 (1:1)

branka: Sajdl - referát ze zápasu

Sestava: Nechanický - Sajdl, Velich, Jiřička (70. Kuncíř), Fejfar (57. Klaban) - Florián, Machačný (57. Kosejk), Lánský, Matějka V. (62. Matějka J.) - Kubíček - Dítě

Branky: 44. Sajdl Jan

Rozhodčí: Beránek David ŽK: 0 : 1 ČK: 0 : 0 Diváci: 117.

K dalšímu utkání Poháru hejtmana KHK jsme cestovali opět ven a opět na hřiště do Vrchlabí, kde jsme o víkendu odehráli mistrovské utkání KP. Domácí nastoupili v totožné sestavě, naše mužstvo se změnami. Začátek utkání se nám povedl i nepovedl. Ve 3. a 13. po únicích Floriána po pravé straně a jeho prudké přízemní přihrávce před branku na míč skluzem nedosáhl nejprve Machačný a podruhé Dítě. Mezitím v 8. po chybě nám střílí Žďárský branku a dostává domácí do vedení 1 : 0!! Ve 23. Florián z dálky vyprášil rukavice Janalíkovi v domácí brance. Ve 29. TK domácího Finka chytá na čáře Nechanický. Ve 40. po brejku domácích míjí tečovaná střela jen těsně naši branku. Ve 44. dobře napadal domácí rozehrávku Sajdl, vypíchl stoperovi míč, unikl, obešel i brankáře a srovnává na 1 : 1!! Začátkem druhého poločasu jsme domácí branku ohrozili několika střelami z dálky. V 64. využil Zdržálek nedůrazu na kraji naší obrany a dává druhou branku a o 2 minuty později ze stejného místa Chlebodár nedal bombou šanci Nechanickému a zvyšuje na 3 : 1!! V 72. došlo k zajímavé situaci před naší brankou - domácí vstřelili branku, naši reklamovali ofsajd, HR chystal v kruhu rozehrání, v tom okamžiku ho volá AR a vysvětlil mu, že se zmýlil a ukazuje zvednutým praporkem ofsajd a tak se hra ze středového puntíku vrací na místo ofsajdu a rozehráváme!!!! Další problémová situace nastala v 78., kdy kope zprava Matějka J. roh, Klaban ve vápně střílí, vyražený míč dotlačil tělem Lánský cca 20cm za lajnu, ale HR a AR měli černé brýle a míč za lajnou neviděli!! V 85. zkouší domácí hráč sám před Nechanickým lob, ale ten končí vedle branky. Tak utkání končí stejně jako v neděli výhrou domácích 3 : 1. Jičín podal lepší výkon než v neděli, střídající hráči nezklamali důvěru trenéra a potvrdili, že se s nimi musí počítat. Tak končí naše účinkování v poháru Hejtmana KHK. Nyní nás čekají dva domácí zápasy a tady je potřeba bodovat.

Hodnocení trenéra Houška: Dnes musím mužstvo pochválit za lepší a bojovnější výkon než v nedělním mistrovském utkání. Příležitost ve 2. poločase dostali hráči dorostu a B-mužstva a určitě nezklamali. Dík patří Oldovi Velichovi za dobrou organizaci obranné činnosti mužstva.

09.09.2021 - 20:57:09 || kategorie muži A-zápasy