St 18.8. 1.kolo Poháru hejtmana KHK: SK Miletín - SK Jičín 0:3 (0:1)

branky: Nálevka, Matějka V., Matějka J. - referát ze zápasu

Sestava: Švorc - Sajdl, Řeháček, Čeřovský, Vrabec (57. Klaban) - Kuneš, Buchvald, Lánský (57. Matějka J.), Fejfar (72. Kosejk) - Nálevka (72. Novák), Zezulka (46. Matějka V.)

Branky: 17. Nálevka, 73 Matějka V., 89. Matějka J.

Rozhodčí: Lukeš Jan ŽK: 0 : 0 ČK: 0 : 0 Diváci: 120.

K dalšímu utkání Poháru hejtmana KHK jsme cestovali na hřiště účastníka 1. B třídy do Miletína. V útulném areálu na kvalitním hřišti jsme hned od začátku ukázali sílu a hrálo se hlavně na polovině domácích. Ve 2. po přihrávce Čeřovského spálil tutovku Nálevka, v 8. Fejfar sám před prázdnou brankou netrefil dobře míč. O minutu později po další šanci Nálevky kopeme pouze roh. V 17. rozjel akci Kuneš, přihrál Zezulkovi a jeho přihrávku už Nálevka posílá konečně do sítě 0 : 1!! Ve 22. po centru trefuje Nálevka pouze brankáře. Ve 31. střílí z dálky po zemi Zezulka. Ve 32. unikl po pravé straně opět Nálevka, jeho střelu z úhlu vyrazil rozštěpem Richter v domácí brance. Ve 33. po akci Čeřovského trefuje Nálevka břevno!! V závěru poločasu zahrozili i hosté, po rohu míří hlavička těsně vedle tyče a ve 44. po naší ztrátě uprostřed trefuje domácí útočník břevno Švorcovy branky. V 52. unikl Sajdl, jeho přihrávku nezužitkoval v dobré pozici střílející Matějka V.. V 64. střílí z úhlu nebezpečně Nálevka. Stále vedeme jen o branku, a to ke klidu na našich kopačkách nepřidává. V 73. po rychlé kombinaci středem střílí Matějka V. po zemi na zadní tyč a zvyšuje na 0 : 2!! V 82. zatáhl míč po levé straně Klaban, přihrál do vápna Novákovi, který z úhlu trefuje spojnici tyče a břevna!! O chvíli později síť rozvlnil, radost mu ale kazí zvednutý praporek asistenta!! V 86. po centru zprava netrefuje ve vápně hlavičku nehlídaný domácí útočník. Tečku utkání dala bratrská spolupráce Vojty a Jirky Matějkových, když posledně jmenovaný střílí v 89. třetí branku a upravuje stav na konečných 0 : 3. Zápas jsme měli plně pod kontrolou a jen bídná koncovka zabránila vysokému vítězství.

Hodnocení ved. mužstva Klabana: Pohárové zápasy s mužstvy z nižších soutěží jsou ošidné. Po patnácti minutách vedeme 0 : 1, i když to mělo být výrazně víc - neproměnili jsme ani nejvyloženější šance. V průběhu 2. poločasu jsme prostřídali sestavu, hru to oživilo a střídající hráči v závěru pojistili vítězství, které ale mohlo být i dvojciferné. Všichni hráči zápas odmakali, je nutné zapracovat na efektivnější koncovce.

19.08.2021 - 05:41:35 || kategorie muži A-zápasy