SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 31.7. 1. kolo KP: SK Jičín - FK Jaroměř 0:1 (0:1)


referát ze zápasu

Sestava: Kanaval - Florián, Zezulka, Ulvr, Fejfar (80.Řeháček) - Sajdl (46.Nálevka J.), Lánský, Machačný, Matějka V. - Dítě (89. Čeřovský), Holer

Rozhodčí: Žerovnický David, ŽK 3:1, ČK 0:0, Diváci:80.

K prvnímu mistrovskému utkání nové sezony k nám zavítal nováček, mužstvo FK Jaroměř. Hned v 1. poslal Florián centr do vápna, Dítě ale vysoký míč netrefil. V 8. kopou hosté po rychlé akci roh, následná hlavička letí vedle branky. Rychlý brejk hostů končí naším odkopem na roh. V 15. se před vápnem opřel do střely Matějka, jeho jedovatou střelu pod břevno s vypětím všech sil vyráží Červenka na roh. V 18. jsme jen přihlíželi kombinaci hostů po levé straně, k míči se dostal v levé části pokutového území Gorol a přízemní střelou na vzdálenější tyč dostává hosty do vedení 0 : 1. To nám na klidu nepřidalo, nedaří se nám kombinace hlavně ve středu, kde je soupeř přesnější a rychlejší. Ve 35. po rychlém brejku hostí střílí útočník z blízka z voleje těsně nad!! Ve 38. kope zprava roh Matějka, na míč si naběhl kapitán Ulvr, jeho střela z voleje končí metr nad brankou - škoda !! Ve 49. řeší akci hostů dobrým zákrokem Kanaval. V 53. se dostal k míči těsně před Kanavalem hostující útočník, naštěstí dobře nezpracoval a naši branku neohrozil. Stále nám vázne kombinace, hosté jsou rychlí a dobře technicky vybavení, hlavně ve středu. V 62. se v nadějné pozici ocitl Machačný, místo přihrávky ale zbrkle vystřelil vedle. V 63. vybojoval u lajny míč Fejfar, přihrál před branku a střelu Machačného pod břevno reflexivně vyráží nad Červenka. V 66. posílá centr Fejfara hlavou vedle Nálevka. V 71. se v šanci ocitá Dítě, jeho střelu z úhlu brankář likviduje. V této fázi jsme hosty zatlačili na jejich polovinu, branka ale né a né přijít!! V 84. řeší útok hostů odkopem na roh Florián. V 87. řeší únik hostujícího útočníka středem výborným zákrokem Kanaval. Utkání tak končí naší těsnou porážkou 0 : 1. První poločas se nám nepovedl, ve 2. poločase jsme se zlepšili, ale ke vstřelení branky to nevedlo a tak odcházíme poraženi.

Pohled trenéra Obermajera: Utkání se nám herně ani výsledkově nepovedlo. Sice jsme měli i dost šanci, ale hostující brankář byl vždy na svém místě. Musíme si vyhodnotit chyby a zlepšit pohyb. Bez něho se kombinovat nedá.

 

04.08.2021 - 21:30:27 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie