SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 17.7. přátelský zápas Dolnobousovský SK – SK Jičín 3:5 (0:1)


branky: Machačný 2, Dítě 2, Florián - referát ze zápasu

Sestava: Kanaval(55. Masiar) - Florian, Ulvr, Zezulka(70. Vrabec), Vrabec(46. Fejfar) - Sajdl(46. Čeřovský), Matějka, Lánský(70. Sajdl), Fidrich(70. Holer) - Machačný - Holer(46. Dítě)

Branky: 73./PK/, 79., 83. - 25. + 85./PK/ - Machačný, 69. + 71. Dítě, 78. Florian

Ke druhému přípravnému utkání jsme cestovali do Dolního Bousova, kde nám byl soupeřem účastník 1. A - třídy Středočeského kraje. Za dusného počasí na kvalitním terénu začala obě mužstva aktivně. V 18. se na centr Jičína do vápna nikdo nedostal. Ve 22. prošel po pravé straně Florian přes 2 obránce, jeho přihrávku do vápna chytá těsně před nabíhajícím Holerem domácí brankář. Ve 25. hasí v poslední chvíli útok domácích Vrabec. Z následné akce přihrává Holer zprava do vápna na Machačného, který dostává Jičín do vedení 0 : 1!! Ve 29. pronikl až do vápna Sajdl, jeho slabá střela neměla šanci na úspěch. Ve 41. opět unikl Sajdl, před brankou našel Holera, ten ale v zakončení zklamal. V 52. po našem rohu hlavičkuje Ulvr nad domácí branku. V 53. kopou domácí z 18m TK, který letí k pravé tyči, ale Kanaval „tygřím" skokem míč vytěsnil na roh!!! V 66. se dostali domácí do šance, střelu ale obrana Jičína zblokovala. V 69. zakončuje pohlednou akci Jičína skluzem Jirka Dítě a zvyšuje na 0 : 2!! V 71. vystihl Florian nepřesnost v domácí rozehrávce a Dítě zpoza vápna trefuje odkrytý pravý roh domácí branky a zvyšuje na 0 : 3!! V 73. odpískal nepřesný HR PK proti Jičínu, který domácí hráč proměňuje a koriguje na 1 : 3!! V 78. se po rohu dostal míč k Matějkovi, ten se efektně zbavil obránce a jeho přihrávku proměňuje před brankou stojící Florian ve čtvrtou branku 1 : 4!! O minutu později využili domácí našeho nedůrazu před brankou a snižují na 2 : 4!! V 83. po akci po levé straně domácí překvapili Mesiara a střelou z úhlu na vzdálenější tyč snižují na 3 : 4!! V 84. vystihl Dítě chybu v domácí rozehrávce, ale obloučkem přehodil mimo brankáře i branku!!! V 85. zastavil pronikajícího Holera ve vápně domácí obránce faulem a následnou penaltu proměňuje Machačný v 5. branku a stanovuje tak konečný výsledek na 3 : 5. Byla to kvalitní příprava, domácí byli velmi dobře technicky vybaveni, po delší době jsme zde zvítězili. Příští víkend zajíždíme do Dolní Kalné k Předkolu Poháru hejtmana KHK a o týden později doma hostíme v 1. mistrovském utkání nováčka KP, mužstvo Jaroměře.

Komentář trenéra Obermajera: Opět jsme chtěli splnit herní vytížení po týdenním tréninkovém cyklu. Ve hře je vidět spousta nepřesnosti. Naopak se prezentujeme fyzicky náročným pojetím. Mrzí mě až moc branek v naši síti.

 

18.07.2021 - 21:07:08 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie