SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 12.6. 3. kolo Memoriálu Karla Medlíka: FC Lomnice n. P. - SK Jičín 5:4 (1:1)


branky: Matějka, Halász, Zezulka, Dítě - referát ze zápasu

Sestava: Kanaval - Čeřovský (60. Sajdl), Ulvr, Zezulka, Kubíček (46. Fejfar) - Nálevka (66. Klaban), Matějka (74. Kuneš), Lánský, Kuneš (60. Halász) - Dítě (46. Holer), Machačný (66. Dítě)

Rozhodčí: Stejskal Luboš, ŽK 3 : 5, ČK 0 : 0, Diváci: 100.

Branky: 9.,59.,76.,92. Lábek, 62. Vacek - 43. Matějka, 72. Halász, 83. Zezulka, 85. Dítě

Ke třetímu „soutěžnímu" utkání v rámci Memoriálu jsme nastoupili v Lomnici proti místnímu FC, kde je rovněž početná „kolonie" našich bývalých hráčů. Začátek utkání byl oboustranně rychlý, hned v 9. po TK z 25m inkasujeme 1. branku. Ve 12. vysunul Machačný Dítě, ale brankář byl rychlejší. Ve 25. jsme nevyužili zmatky v domácím vápně. Ve 22. je ve vápně viditelně sražen Matějka, ale HR Stejskal předvedl jedno z mnoha „svých" rozhodnutí a faul nepískl!! Ve 24. končí hlavička domácích nad brankou. Ve 29. vybojoval ve vápně míč Nálevka, jeho přihrávku napálil s tečí na branku Machačný vedle. Ve 30. vybojoval míč Dítě, jeho střelu zblokovala domácí obrana. Ve 39. se nalevo uvolnil Kuneš, jeho obstřel na vzdálenější tyč skončil mimo branku. Branky jsme se dočkali ve 43., kdy unikl po pravé straně Nálevka a Matějka ve skluzu vyrovnává na 1 : 1!! Tak končí i 1. poločas. Ve 2. poločase hned ve 49. prošel středem Lánský, ale před vápnem je faulován. Následný TK Zezulky končí nad brankou. V 59. po vymyšleném faulu následuje TK z 22m, který opět Lábek proměňuje na 2 : 1. V 62. chybujeme ve středu obrany, čehož využil Vacek, který obešel i Kanavala a zvyšuje na 3 : 1!! V 63. obešel brankáře i Nálevka, jeho střelu do prázdné branky zblokovala na poslední chvíli domácí obrana. V 72. zahrál ve vápně rukou Drusan a následný PK proměnil Halász na 3 : 2!! V 74. vystihl domácí rozehrávku Holer, dobíhající obránce se štěstím zabránil vyrovnání. V 76. „vyrobil" HR další nesmyslný TK, který opět Lábek proměňuje ve 4. branku domácích. V 83. po akci Klabana na pravé straně a následné zblokované střele kopeme roh, po němž se na „desítce" dostal k míči Zezulka a prostřelil houštinu těl a snižuje na 4 : 3!! V 85. přihrál Holer na Dítě, který svým premiérovým gólem v jičínském dresu vyrovnává na 4 : 4. V 92. po dalším TK domácích se míče zmocnil na hranici vápna opět Lábek a střelou k tyči strhává vítězství na domácí stranu. Tak končí pro diváky atraktivní, pro oba trenéry určitě poučné utkání. Vstřelit venku 4 branky není vůbec špatné, ale 5 dostat, z toho většinu ze standardek, to je na zamyšlení. Příští víkend Memoriál končí zápasy o konečné umístění.

Komentář trenéra Obermajera: Na utkání jsem se těšil a čekal velmi vyrovnanou a vypjatou bitvu. Vše se splnilo, ale je obrovská škoda, že to pokazí rozhodčí utkání. Chybí mi i sportovní duch a podání rukou, jak před, tak i po utkání od HR. Já se s tím poperu a budu svůj tým lépe připravovat. Gratuluji domácímu střelci Lábekovi k hattricku z PVK. To byla opravdu paráda. My budeme chtít vyhrát poslední utkání sezóny a připravit se na další.

 

13.06.2021 - 13:09:10 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie