SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

Ne 30.5. 1. kolo ročník Memoriálu Karla Medlíka: TJ Železnice A – SK Jičín A 1:0 (0:0)


referát ze zápasu

Sestava: Kanaval - Zítka (77. Jiřička), Ulvr (72. Štěpánek), Zezulka (72. Machačný), Fejfar (70. Kubíček) - Nálevka, Lánský, Buchvald, Kuneš (50. Halász) - Matějka (60. Čeřovský), Machačný (67. Mohamed)

Rozhodčí: Stejskal Luboš, ŽK 3 : 4, ČK 0 : 1, Diváci: 200.

Branka: 81. Haken Lukáš

K prvnímu „soutěžnímu" utkání v rámci Memoriálu jsme cestovali do nedaleké Železnice k „derby" utkání s místním A - mužstvem, jehož dres obléká několik našich bývalých hráčů. Od počátku byla na kopačkách hráčů obou mužstev patrná dlouhá covidová přestávka. V 10. střílí zprava těsně nad branku Nálevka. Ve 14. i domácí těsně míjí naši branku. V 18. zatáhl po pravé straně míč Zitka, jeho přihrávka prošla před prázdnou brankou bez povšimnutí všech aktérů na ploše!! Ve 29. unikl po pravé straně Nálevka a jeho centr končí k překvapení všech na břevně domácí branky!! Ve 42. po TK nebezpečně hlavičkuje domácí útočník. V 55. po naší šanci a faulu se strhla strkanice, kterou vyřešily dvě ŽK. V 63. letí Zitkův TK nad domácí branku. V 73. po centru na zadní tyč trefuje Buchvald hlavou levou tyč domácí branky. V 80. je po druhé ŽK vyloučen Lánský a na následný TK si před vybíhajícím Kanavalem naskočil Haken a hlavou posílá míč do naši prázdné branky- 1 : 0!! V 84. chyběly jen centimetry nabíhajícímu Jiřičkovi, aby před prázdnou brankou trefil prudkou přihrávku. A tak končí utkání těsným vítězstvím domácích 1 : 0! V následujících trénincích máme na čem pracovat, v neděli nás čeká další „derby" zápas - na náš stadion přijede Sobotka, kde je rovněž početná skupina bývalých jičínských hráčů.

Komentář trenéra Obermajera: V prvním poločase byla v utkání vidět spousta nepřesností. Žádný z týmů se nedostal do šance. Ve druhé jsme postupně získali jakousi převahu, ale vše bylo z naší strany kostrbaté. Později přišly i naše šance, ale i tyč byla proti vstřelení branky. Po jednom souboji se dal nařídit PK. Rozhodující situace utkání přišla v jedné minutě a rozhodla o výsledku. Bohužel, v náš neprospěch. Prohra mrzí, ale nečekali jsme bůh ví co, když vidíme, jak jsou na tom hráči po velké pauze. V tréninku musíme přidat.

 

 

 

30.05.2021 - 22:29:59 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie