SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

Ne 11.10. 8. kolo KP mužů: TJ Sokol Třebeš - SK Jičín 2:0 (1:0)


referát ze zápasu

Sestava: Nechanický - Krykorka (58. Vladeka), Řeháček, Zezulka (80. Sajdl), Florian - Holer (60. Haken), Buchvald, Nálevka, Zitka - Matějka - Machačný (80. Čeřovský)

Rozhodčí: Šedivý Michal, ŽK 3:7 (+2 lavička), ČK 0:0, Diváci:0.

Vzhledem k prohlášením plukovníka Primuly jsme cestovali asi k poslednímu utkání tohoto roku do Třebše, kde se nám dlouhodobě nedaří. Brejk domácích v 6. řeší obránce Řeháček. V 8. unikal po pravém křídle Holer, ale jeho bombu z úhlu domácí brankář Heřman vyrazil. V 8. kopeme roh zprava, ten domácí obrana minula, stejně tak i Machačný, ke kterému míč propadl. Roh domácích ve 12. zprava proletěl až na zadní tyč, kde doslova narazil do Ryšavého, který míč dopravil do naší sítě. Ve 13. letí Machačného střela nad domácí branku. Ve 31. vnikl do vápna po levé straně Florián, přihrál na „penaltu" Matějkovi, jehož střela z voleje míří vysoko nad branku. Ve 38. po našem útoku střílí Nálevka po zemi a jeho střelu mířící do branky odkopává dobře postavený domácí obránce. Do poločasu se na stavu již nic nezměnilo. Do druhého jdeme s cílem vstřelit branku. Hned ve 47. po akci domácích zprava střílí před Nechanickým v pádu těsně vedle pravé tyče domácí útočník. V 60. unikl po levé straně přes našeho obránce domácí Ryšavý a sám na Nechanického nezaváhal a zvyšuje na 2 : 0. Nám se stále nedaří v útoku, nepřesné finální přihrávky většinou končí naše nadějné útoky. Nadějné naše šance ve vápně (Haken, Řeháček) končí pádem našich hráčů po „čistém" zákroku obrany a brankáře. V 77. řeší Nechanický velkou šanci domácích, když střelu nejprve vyrazil nohou a následně končí míč v jeho rukavicích!! Do konce zápasu se na obou stranách nestalo nic podstatného, k nervóznímu závěru přispěl i HR, který se snažil „zažlutit" celé naše mužstvo a s pomocí asistenta na lajně u naší lavičky se mu podařilo takto ocenit 7 našich hráčů a Beneše a Klabana na lavičce. Odjíždíme tedy bez bodů, bez vstřelené branky se body získávají těžko, výkon rozhodčích je druhá strana mince, ale s tím nic neuděláme. Pravděpodobně poslední zápas letošního roku jsme nezvládli a až to situace dovolí, budeme se dále připravovat a věřit, že na jaře soutěž znovu začne.

Pohled trenéra Obermajera: Nejhorší výkon týmu za podzimní část. Nemohli jsme se dostat do tempa i díky debatám s rozhodčím. Jeho velmi přesné rozhodování se hráčům nelíbilo. Domácí vedli šťastnou brankou po rohovém kopu. O přestávce jsem nabádal hráče, aby se více věnovali hře a nechválili stále jen výkon rozhodčího. Naše hra se zlepšila, ale větší šance nepřišly. Diskutabilní situace uvnitř pokutového území nechám odborníkům. Já jsem jen trenér a ten musí držet hubu.

 

12.10.2020 - 09:32:12 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie