SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

Ne 20.9. 5. kolo KP mužů: RMSK Cidlina N.B. - SK Jičín 4:0 (2:0)


referát ze zápasu

Sestava: Masiar - Vladeka, Ulvr, Zezulka (83. Mohamed), Zitka - Matějka, Lánský, Haken, Nálevka (87. Halász) - Machačný (76. Jiřička) - Holer

Rozhodčí: Matula Pavel, ŽK 3 : 6, ČK 0 : 1, Diváci: 230.

Branky: 4., 16., 85. Holec, 89. Voldán /PK/

Na kvalitně připraveném trávníku jsme nastoupili proti jednomu z adeptů na postup, mužstvu RMSK. Úvod se nám hrubě nepovedl, hned ve 4. zaútočili domácí po levé straně a oblouček Holce skončil u vzdálenější tyče v síti - 1 : 0!! O minutu později končí hlavička domácího útočníka těsně vedle. V 10. končí na první pohled nepovedený centr domácích k překvapení všech na břevnu Mesiarovy branky a po následném zmatku odvrací Jičínská obrana na roh. V 16. kopal domácí Voldán TK, ten našel za naši obranu naběhnuvšího Holce, který jemnou tečí umístil míč k tyči do sítě - 2 : 0 - velmi nepovedený začátek a velká komplikace na úvod. V 18. prošel až do vápna Machačný, na celý stadion byl slyšitelný faul obránce, ale k překvapení i domácích rozhodčí nařizuje TK proti Jičínu!! Jak ukázal další vývoj, toto rozhodnutí odstartovalo vlnu emocí, nepochopitelných rozhodnutí HR a zbytečných faulů. Ve 24. po našem TK končí slabá střela v rukavicích Strýhala v brance RMSK. Ve 34. chytá Mesiar bombu z hranice vápna doprostřed branky. Ve 37. zachraňuje další brejk Cidliny dobře vyběhnutý Mesiar. Ve 43. po autu slabě střílí Holer. Ve 2. poločase se hraje oboustranně nepřesný fotbal, chceme dát branku, občas to zajiskří po „rozhodnutích" HR na obě strany. Nervy neudržel náš Haken a za nesmyslné strčení do protihráče v 71. dostává 2. ŽK a tak dohráváme v deseti. V 85. po naší chybě na kraji obrany završuje svůj dnešní hattrick Holec na 3 : 0. Konečnou podobu výsledku dává Voldán v 89. z pokutového kopu. Tak odjíždíme s porážkou 0 : 4, až příliš krutou!! Výkon nebyl ideální, hráči se ale snažili, nelze říci, že by zápas vypustili, ale HR nám některými rozhodnutími, kterým se smáli i domácí diváci, komplikoval naši snahu. Je nutno zapomenout a připravit se na domácí utkání s Vysokou nad Labem v sobotu ve 12,30 hodin na Městském stadionu.

Pohled trenéra Obermajera: Domácím gratuluji k výhře. Byla zasloužená. Opět nám v Bydžově nevyšel úvod. Cením si toho, že jsme chtěli hrát fotbal. Moc příležitosti jsme si i díky podivnému řízení hlavního rozhodčího nevypracovali. Výsledek je pro nás až příliš krutý. Vyloučení Hakena nepochopím. Je třeba se dívat dále a připravit se na příští domácí utkání.

 

21.09.2020 - 21:19:00 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie