SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 5.9. 3. kolo KP mužů: SK Libčany - SK Jičín 0:0 (PK 4:2)


referát ze zápasu

Sestava: Masiar - Krykorka, Ulvr, Řeháček, Zitka - Matějka, Lánský, Haken, Fejfar (57. Vladeka) - Machačný - Holer (82. Mohamed)

Rozhodčí: Vítek Pavel, ŽK 1 : 4 + trenér JC, ČK 0 : 0, Diváci: 188.???

Po překvapivé porážce v domácím zápase se Slávií HK jsme cestovali do neoblíbených Libčan. Měli jsme trochu obavy, co udělá s mužstvem předešlá vysoká domácí porážka, ale bodovat jsme určitě chtěli. Obě mužstva začala obezřetně. V 5. střelu Zitky „šajtlí" pod břevno Tošovský chytá. V 9. zahrozili i domácí, střela ze 6m naštěstí končí v lese za brankou. Z následného brejku Jičína střílí ve vápně Haken z otočky těsně nad. Ve 12. po našem dalším útoku trefuje Machačný křížnou střelou břevno!! V 19. po akci domácích po pravé straně vykopává dobře postavený Krykorka míč z prázdné branky. Domácí ohrožují naši branku hlavně po stranách a následných centrech do vápna. Ve 23. vyráží Masiar střelu z dálky. Ve 30. centr domácích zleva minul nabíhající útočník na zadní tyči před prázdnou brankou!! Po TK Hakena ve 34. střílí Lánský ve vápně nad!! Ve 38. jen těsně míjí Ulvr před domácím brankářem křížnou přihrávku za obranu!! Ve 41. unikal Matějka, ve vápně padá, nepřesný HR zůstává klidný!! V 54. po dloubáčku do vápna končí hlavička Hakena jen těsně vedle levé tyče Tošovského branky. V 56. vystihl Holer nepřesnou rozehrávku domácí obrany, jeho velkou šanci řeší Tošovský „rozštěpem"!! V 59. stejný hráč v podobné šanci a opět „rozštěp" Tošovského zabránil brance. Škoda, v těchto okamžicích naše šance volaly po zasloužené brance!! V 67. vyráží Masiar střelu z 20m nad břevno. V 78. se prokličkoval Lánský až na oblouk před vápnem, tam byl sražen a kopeme TK. Míč si postavil Haken a jeho přesnou střelu přes zeď do pravé šibenice zázračně vyráží Tošovský na roh!! Až do konce utkání jsme lepší, i domácí hrozí hlavně brejky a centry do vápna, ale obě obrany uhájily nulu a tak jdeme do střelby PK. Zde domácí zklamali jednou, naši hráči (Vladeka, Ulvr) dvakrát, a tak odjíždíme s bodem, který je velmi cenný, neboť z tohoto hřiště se body často nevozí. Před 188 diváky (kde asi byli ????) jsme určitě nezklamali a pouze naše neschopnost - smůla vstřelit branku a výborný výkon Tošovského rozhodli o tom, že nevezeme domů více bodů!! V dalším utkání hostíme v sobotu na našem hřišti Hořice.

Pohled trenéra Obermajera: Odjížděli jsme s cílem bodovat. První poločas byl z naší strany opatrný. Domácí hrozili po stranách. To jsme již později eliminovali a ve druhé půli jsme sehráli velmi slušnou partii. Chybělo jen koření fotbalu. Branky. Bod je pro nás málo a jeho cenu oceníme možná později. Největší zklamání je pro mě výkon HR. Rozhodoval tendenčně proti nám. Tým chválím za kolektivní výkon a bojovnost.

 

07.09.2020 - 05:59:21 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie