SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 29.8. 2. kolo KP mužů: SK Jičín- FC Slavia HK 0:4 (0:1)


referát ze zápasu

Sestava: Masiar - Krykorka, Ulvr, Zezulka (43. Čeřovský D.), Sajdl - Matějka, Lánský (74. Halász), Haken, Fejfar (64. Vladeka) - Holer (82. Mohamed) - Zitka

Rozhodčí: Franěk Jakub, ŽK 3 : 3, ČK 0 : 0, Diváci: 80.

Ke třetímu utkání KP jsme nastupovali po dvou vítězstvích, a i dnes jsme chtěli bodovat. V prvních pěti minutách jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu, kopali několik rohů, ale bez ohrožení branky. TK Matějky v 8. v vyrazil Mašek v brance hostí. V 25. zahrozili hosté, přetažený centr na vzdálenější tyč a následná hlavička Masiara neohrozila. Ve 26. se po pravé straně dostal do úniku Zitka, jeho střelu brankář vyráží. Jak se ukázalo, byl to asi zlomový okamžik utkání. Ve 31. podnikli hosté brejk po levé straně a na přihrávku do vápna si naběhl Řezáč a hosté vedou 0 : 1!! Ve 40. další brejk hostí, na centr naštěstí nabíhající hráči nedosáhli. Hosté jsou v těchto chvílích lepší, nám chybí pohyb a bojovnost. Do 2. poločasu nastupujeme s cílem vyrovnat stav. Opak je ale pravdou. Hned ve 46. po autu zprava vznikl v našem vápně zmatek, kterého využívá Šolc a zvyšuje na 0 : 2!! V 56. střílí po zemi z vápna Haken, jeho střelu v pohodě likviduje Mašek. V 61. po nedůrazu ve středu obrany zvyšuje Derner již na 0 : 3!! To už vypadá s Jičínem hodně špatně. Nic se nedaří, soupeř je všude dříve a hraje důrazně. V 65. vyráží TK Jičína u tyče z prázdné branky hostující obránce!! V 66. jdou hosté 3 na 2, střela jen těsně míjí pravou tyč Masiarovy branky. V 68. mají hosté další šanci, ale střela z 5-ti metrů na prázdnou branku letí naštěstí nad břevno do zámezí. V těchto chvílích jsme úplně vypadli ze hry. I přesto se Čeřovský v 70. dostal až před brankáře, ale nedal. Hosté v 86. po dalším brejku do naší rozhozené obrany zvyšují Moravcem na již 0 : 4!! Tak končí utkání naší jasnou porážkou 0 : 4. Utkání bylo místy nervózní z nepřesných verdiktů trojice rozhodčích, ale to neomlouvá naše herní selhání. Utkání velmi připomínalo pohárové utkání v D. Kalné. Slabé výkony některých jedinců, chybějící nasazení a týmový duch - to vše rozhodlo o tom, že dnes cestují všechny body do krajského města. Příští sobotu nás čeká další těžké utkání v neoblíbených Libčanech, kde by dnešní výkon znamenal vysokou porážku.

Pohled trenéra Obermajera: Před utkáním jsem snil o dalších bodech. Nestalo se. Mohli jsme jít do vedení, když šel Zítka sám na brankáře. Soupeř nás potrestal a my nemohli najít výkon z předešlého utkání. Musíme být realisté a stále makat. Nic nepřijde samo.

 

30.08.2020 - 19:21:11 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie