SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 22.2. př. zápas TJ Desná - SK Jičín 1:4 (1:1)


branky: Holer 2, Vladeka, Ulvr - referát ze zápasu

Branky: 38. - 45. Vladeka, 72. Ulvr /PK/, 83.+84. Holer,

Sestava: Strýhal - Florian, Buchvald (63. Krykorka), Ulvr, Krykorka (57. Štěpánek) - Zítka, Lánský (57. Haken), Zezulka, Vladeka (70. Buchvald )- Haken (46. Čeřovský) - Holer.

Na kvalitní UMT za krásného slunného počasí jsme nastoupili k dalšímu testu proti 11. týmu KP Libereckého kraje, mužstvu TJ Desná. Od začátku jsme byli aktivní, hned v 1. po centru Floriána trefuje Haken tyč. Hraje se převážně na domácí polovině, v 19. vysunul Lánský za obranu Hakena, ten přehodil vybíhajícího brankáře a bohužel i domácí branku!! Dostáváme se do šancí, často střílí Holer a Florián, ale branka stále nepřichází. A tak domácí po brejku po pravé straně a zpětné přihrávce na vápno střelou na vzdálenější tyč střílí první branku ve 38.. Ve 39. Florian hlavou jen těsně míjí branku domácích!! Jičín se dočkal v poslední minutě, kdy Vladeka z vápna krásnou střelou stanovuje poločasový výsledek na 1 : 1!! V 52. trefuje Holer tyč domácí branky. V 72. je ve vápně faulován Holer a následný PK kapitán Ulvr bezpečně proměňuje - 1 : 2!! V 74. unikl do vápna Štěpánek, ale slabá střela vedle branky domácí neohrozila. V 80. po výkopu Strýhala prodloužil Haken na Štěpánka, který ani teď branku nedal!! V 83. unikl Štěpánek až k brankové čáře a jeho centr umístil zády k brance stojící Holer hlavou do sítě - 1 : 3!! V 84. těsně před vápnem napřáhl Holer a upravil stav na konečných 1 : 4!! Vítězství našeho mužstva je zasloužené, hlavně v 1. poločase jsme domácí vysoko přestříleli a paradoxně v herně slabším 2. poločase jsme strhli vítězství na svoji stranu.

Hodnocení trenéra Beneše: V dalším přátelském utkání jsme předvedli v prvním poločase hodně aktivní výkon, měli jsme spoustu střeleckých pokusů i několik vyložených šanci. Bohužel, v koncovce zatím tápeme a gól jsme dali až úplně v závěru poločasu, kdy jsme vyrovnali na 1:1. Druhý poločas už z naší strany tak fotbalově kvalitní nebyl, přesto jsme paradoxně vstřelili ještě 3 góly a myslím si, že zaslouženě vyhráli. Přesto vidím hodně prostoru ke zlepšení, myslím, že můžeme ještě daleko aktivněji presovat a získávat míče výš, po křídelních akcích bychom měli chodit v mnohem větším množství do vápna na zakončení a v bránění bychom měli ještě víc dostupovat hráče. Čas ještě máme a věřím, že se ještě posuneme správným směrem. Děkuji všem hráčům za dnešní předvedený výkon.

 

22.02.2020 - 21:07:22 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie