So 15.2. př. zápas SK Jičín - Dolobousovský SK 5:2 (2:1)

branky: Matějka 2, Ulvr, Haken T., Holer - referát ze zápasu

Branky:7., 48. Matějka, 9. Ulvr, 82. Haken, 88.Holer - 11.+89.

Sestava: Strýhal - Čeřovský, Nasikovský (35. Štěpánek), Ulvr (71. Haken), Sajdl (73. Halász) - Florián, Lánský (30. Orendáš), Matějka (60.Masikovský) 73.Matějka)), Halász (34. Vladeka) - Holer (46. Svorník), Haken (60. Holer)

Vstup do utkání se nám povedl, hned v 7. přihrál Haken Holerovi, ten na vápno Matějkovi, který střelou po zemi k tyči dostává Jičín do vedení 1 : 0!! O 2. později střílí Holer z úhlu s tečí těsně vedle. V 9. po rohu Matějky nabíhající Ulvr hlavou zvyšuje na 2 : 0!! V 11. využívají hosté chybu v naší obraně a snižují na 2 : 1!! Ve 30. střílí Haken z hranice vápna vedle. Do poločasu se již stav nezměnil.

Vstup do 2. poločasu se nám opět povedl a Matějka ve 48. po individuální akci zvyšuje na 3 : 1!! V 62. se ocitl před brankářem Svorník, ale nedal. V 69. po rohu Čeřovského střílí hlavou vedle Florián. V 82. Haken zvyšuje již na 4 : 1!! V 87. se blýskl pěkným zákrokem Strýhal, když vyrazil těžkou střelu hostů z vápna na roh!! V 88. Matějka přihrál Holerovi a ten dává na 5 : 1!! V 89. po chybě vzadu hosté upravují stav na konečných 5 : 2!!

Hodnocení trenéra Obermajera: Do utkání jsme vstoupili dobře. Vytvořili jsme si slibné šance hlavně z pravé strany. Hru přibrzdilo zranění Kuby Lánského. Byl bych rád, když si vždy z chyb hráči vezmou ponaučení. Těší mě počet hráčů, který jsme měli na obě utkáni k dispozici.

18.02.2020 - 20:26:45 || kategorie muži A-zápasy