So 8.2. př. zápas SK Jičín - Sedmihorky 6:1 (4:0)

branky: Matějka 3, Lánský, Haken T., Nálevka - referát ze zápasu

Branky: 29. Lánský, 36. Haken T., 34., 42., 47. Matějka, 78. Nálevka - 88.

Sestava: Strýhal - Zítka, Ulvr, Čeřovský (46. Sajdl), Fejfar (46. Krykorka) - Florián, Haken T. (67. Čeřovský), Lánský, Nálevka - Matějka (76. Haken T.), Machačný (67. Fejfar)

Za krásného „jarního" počasí jsme přivítali 6. mužstvo KP Libereckého kraje. Začali jsme aktivně, hned v 6. po přihrávce Matějky nepřetlačil ležící Fejfar přes obránce míč do sítě. V 15. tvrdě střílí Nálevka, následný útok hostí vyráží Strýhal na roh. Ve 22. centr Floriána zprava posílá hlavou Haken do břevna!! Ve 29. napřáhl z 25m Lánský a jeho střela vyhnala pavouky z pravé šibenice - 1 : 0!! Ve 34. vysunul Zítka za obranu Machačného, jeho střela v záklonu se ale vůbec nepovedla!! Ve 36. dostal za obranu přihrávku Haken a z úhlu na bližší tyč zvyšuje na 2 : 0!! Ve 37. nejprve „zazdil" tutovku před prázdnou brankou Matějka, vzápětí ale získal míč a z vápna obloučkem pod břevno zvyšuje na 3 : 0!! Tentýž hráč ve 42. dává již na 4 : 0!! Vstup do 2. poločasu se nám povedl, ve 47. jde na brankáře sám opět Matějka a dovršuje za 10 minut hatrick na 5 : 0!!! V 52. vybídl Matějka po svém individuálním průniku do vápna nabíhajícího Machačného, ten ale ve velké šanci zklamal. V 76. po úniku Floriána nabíhající Fejfar v koncovce opět selhal. V 78. využil zmatky při rozehrávce hostí Nálevka a dává na 6 : 0!! Jsme lepší, ale brzdí nás časté nepřesnosti a chyby - ta v 88. připravila Strýhala o čisté konto a tak končí zápas naší výhrou 6 : 1!!

Hodnocení trenéra Obermajera: Opět jsme chtěli produkovat aktivní fotbal a vysoko napadat. Přišly šance, ale my je nevyužili. Ve hře přibylo hodně nepřesností. Scházela nám jednoduchost. Vysoká výhra potěší, ale nepřeceňujeme ji. Stále máme co zlepšovat.

09.02.2020 - 19:10:56 || kategorie muži A-zápasy