So 25.1. př. zápas mužů: SK Jičín - RMSK Cidlina 0:3 (0:2)

referát ze zápasu

Sestava: Strýhal - Florián, Zezulka, Ulvr, Krykorka - Sajdl (46. Kirschner), Lánský, Mikolášek, Vladeka - Matějka (46. Mohamed) , Haken T.

Za mrazivého počasí jsme po týdenní přípravě nastoupili k prvnímu přípravnému utkání. Mužstvo zůstalo po zimní přestávce kompletní, novou tváří v domácím dresu se stal Jakub Lánský z L. Bělohrad, s mužstvem zahájil přípravu i Tomáš Haken. Dnes jsme byli na začátku aktivní a prvních 15 minut jsme 2. mužstvu KP byli rovnocenným soupeřem. Ale v 15. chybujeme v obraně a dostáváme zbytečnou branku. O 3 minuty později hosté po akci po levé straně zvyšují tečovanou střelou na 0 : 2. V těchto chvílích nás soupeř přehrával hlavně proto, že jsme se přestali pohybovat a tak měl soupeř dost času zpracovat míč a přihrát. Několikrát nás po únicích po křídlech podržel Strýhal v brance. 2. poločas na obrazu hry nic zásadního nezměnil. V 53. nastřelil tyč hostující branky Jakub Lánský. V 55. po dalším brejku po levé straně zvyšují hosté na 0 : 3. Na stavu se do 90. nic nezměnilo, hra byla oboustranně neurovnaná s nepřesnostmi, což pramení ze začátku přípravného období, kdy se kladl důraz hlavně na fyzickou přípravu. Za týden hostíme na našem hřišti od 12 hodin Sokol Nepolisy.

Hodnocení trenéra Obermajera: První přípravné utkání se sice výsledkově nepovedlo, ale rozhodně je na čem stavět. První čtvrthodinu jsme byli aktivní a hráli přesně podle pokynů před utkáním. Vše ukončily dvě branky soupeře. Ustoupili jsme od pohybu a zmatkovali. Utkání splnilo svůj účel.

26.01.2020 - 10:10:29 || kategorie muži A-zápasy