SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 19.10. 11. kolo KP mužů: SK Jičín - Spartak Police n. M. 2:1 (1:1)


branky: Zezulka, Nálevka - referát ze zápasu

Sestava: Strýhal - Florian, Ulvr, Řeháček (88. Klaban), Krykorka - Nálevka, Zezulka, Buchvald, Vladeka (68. Sajdl) - Matějka, Holer (83. Čeřovský)

Rozhodčí: Horský Leonard, ŽK 3 : 2, ČK 0 : 0, Diváci: 100.

Branky: 5. Zezulka, 79. Nálevka - 88. Matějka Jakub

Za příjemného podzimního počasí jsme nastoupili proti soupeři ze spodní poloviny tabulky, a tak bylo „povinností" se porvat o bodový zisk. A úvod nám vyšel parádně - v 5. kopeme po zblokované Zezulkově střele roh a po něm se ve vápně dostal k míči opět Zezulka a prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 1 : 0!! Kdo si myslel, že se mužstvo uklidní a bude hrát „svoji" hru, se mýlil. Hned v 10. po brejku střela hostů jen těsně míjí naši branku. To samé se opakuje v 19. Ve 20. osamocený Nálevka střílí, brankář vyráží a dorážka Holera končí nad brankou. Hra je oboustranně neurovnaná, hosté jsou nebezpeční a přehrávají nás hlavně ve středu. Ve 33. končí kombinace Police na našem vápně nebezpečnou střelou nad!! Do poločasu se na stavu již nic nezměnilo. Do 2. poločasu jdeme s cílem zlepšit hru a dát druhou branku. V 50. končí akce Buchvalda s Matějkou zblokovanou střelou vedle branky. V 57. končí akce Holera s Buchvaldem chytrým oblouček, který ale vyběhnuvší brankář se štěstím vyráží!! Hosté se nevzdávají a ohrožují nebezpečnými brejky naši branku. V 73. končí po dalším rychlém brejku střela jen těsně vedle naší branky. V 79. přiklepl hlavou Holer do běhu Nálevkovi, ten před vápnem napřáhl a jeho bomba na vzdálenější tyč rozvlnila síť za zády Vacha - 2 : 0!! Situaci si ale komplikujeme v 88., kdy Matějka po akci po pravé straně prostřelil Strýhala, snižuje na 2 : 1 a kazí Strýhalovi naději na první vychytanou nulu v jičínském dresu!! O minutu později se ve 100% šanci ukličkoval Matějka a šanci nedal. Hosté ještě v poslední minutě střílí těsně vedle pravé tyče a ani následný roh již na stavu nic nezměnil. Dnešní 3 body jsou důležité, ale výkon nebyl nic moc, hlavně ve středu nás fotbalovější hosté přehrávali a některé jejich šance jsme přečkali s notnou dávkou štěstí!! V neděli zajíždíme k dalšímu utkání do Vrchlabí, kde by asi dnešní výkon na body nestačil.

Komentář trenéra Obermajera: Hodnotit utkáni, které vyhrajete, ale stále v nitru duše nejste spokojeni s výkonem mužstva, je zajímavé. Ale tak to cítím. Soupeř byl fotbalovější a jen díky velké porci štěstí bereme všechny body. Musíme přidat v tréninku. Bez něho se nezlepšíme.

 

20.10.2019 - 13:46:07 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie