SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 7.9. 5. kolo KP mužů: SK Libčany - SK Jičín 15:1 (8:1)


branka: Zajíček- referát ze zápasu

Sestava: Švorc-Sajdl, Krykorka, Buchvald, Louda -Svorník (46. Kubíček), Halasz, Matějka, Zajíček (79. Bodlák) - Holer (46. Štěpánek), Mohamed Dahsan Mohamed Shehata

Rozhodčí: Šedivý Michal, ŽK 0: 1, ČK 0: 0, Diváci: 100. Branka: 24.Zajíček

Co k tomuto zápasu dodat mimo níže uvedený komentář trenéra? Zdravotní problémy vyřadily některé hráče A -týmu ze hry, ale „ochota" Libčan o odložení utkání zapříčinila, že k utkání odjelo prakticky B -mužstvo s věkovým průměrem 17 let!! Tomu odpovídá i výsledek. Vedení domácího mužstva jsme nestáli ani za podání ruky po utkání, jediný, kdo přišel k naší lavičce, byl Michal Blažej, který se o naši situaci zajímal, ostatní funkcionáři slavili s hráči a diváky vydřené vítězství!! Na Libčany musíme zapomenout, v dalším kole hostíme Hořice a tam už musíme bodovat!!

Komentář trenéra Obermajera: Výsledek jednoznačný. Libčany mají velmi dobrý tým a prohrávat v soutěži nebudou. Sám si nejsem jistý, jak bychom jim čelili v konkurenceschopné sestavě. Nakonec všichni jsou spokojeni, na KFS, že se utkání odehrálo, v Libčanech s vítězstvím nad dorostem, s prodanými párky a my určitě také, protože jsme otrkali dorostence v nejvyšší krajské soutěži. Takže pohoda né??? Naopak velký dík do Vrchlabí za ochotu utkání s našim B-týmem, který musel odjet do Libčan, odložit!!!

12.09.2019 - 19:51:42 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie