So 31.8. 4. kolo KP mužů: SK Jičín - Třebeš 1:4 (0:2)

branka: Matějka V. - referát ze zápasu

Sestava: Strýhal - Sajdl, Ulvr, Zezulka, Čeřovský D. (47. Louda) - Vladeka (80. Svorník), Nálevka, Kanaval, Halász - Matějka, Zajíček (68. Holer)

Rozhodčí:Matula Pavel, ŽK2: 0,ČK0: 0, Diváci: 100. Branky: 52. Matějka - 10., 35., 51., 68.

Za úmorného vedra jsme v dnešním utkání chtěli konečně bodovat. Začátek byl slibný, po akci v5. je naše střela zblokována na roh, po němž Ulvr v záklonu hlavou branku neohrozil. V 7. střílí nebezpečně Halász, dorážku Zajíčka vyráží brankář na roh. V10. vystřelil zpoza vápna přesně Štajer a míč končí u levé tyče v naší brance -0 : 1!! O dvě minuty později střílí Nálevka nad branku. Ve 31. střílí ve velké šanci Zajíček, ale jeho střele chybí razance!! Ve 35. letí centr hostí zpravé strany na zadní tyč a následná střela končí po teči Čeřovského v naší síti -0 : 2!! Ve 41. po zbytečné ztrátě míče končí brejk Třebše nebezpečnou střelou do boční sítě Strýhalovy branky. V 51. po našem faulu ve vápně naši hráči přestali hrát a hostující Kincl střelou ke vzdálenější tyči zvyšuje na 0 : 3!! O chvíli později po samostatné akci středem snižuje Vojta Matějka na 1 : 3!! V 60. po akci Sajdla a Matějky střílí Zezulka do břevna!! V 68. po ztrátě míče se do šance dostal Ryšavý, jeho první střelu Strýhal vyráží, následná dorážka ale končí vsíti -1 : 4!! Do konce utkání ještě trefují hosté tyč, ale stav se již nezměnil, a tak i ve čtvrtém utkání odcházíme poraženi. Už je to téměř pravidlo-v úvodu neproměníme šance, následuje laciná branka vnaší síti. Druhá půle je lepší, ale ztrátu z 1. poločasu již nedokážeme zlikvidovat. Musíme makat dál, sbírat zkušenosti a poučit se z odehraných zápasů. K dalšímu zápasu nastoupí naši hráči již ve středu v rámci Poháru hejtmana KHK proti sousedu z Hořic a v sobotu cestujeme k dalšímu zápasu KP na hřiště loňského lídra soutěže do Libčan.

Komentář trenéra Obermajera: Už se zase opakuje stejný scénář. Máme šanci na to jít do vedení, ale není nám souzeno. Naopak z první střely soupeře inkasujeme. Do poločasu se nevzchopíme a dostaneme branku druhou. Ve druhé půli se zvedáme, máme možnosti, ale řešíme je špatně. Nepropadáme panice, musíme však přidat body, aby se nám soupeři nevzdaloval

11.09.2019 - 15:49:05 || kategorie muži A-zápasy