So 24.8. 3. kolo KP mužů: FK Vysoká n. L. - SK Jičín 3:1 (3:1)

branka: Matějka - referát ze zápasu

Sestava: Strýhal - Sajdl, Zezulka, Ulvr, Fejfar (75. Klaban) - Vladeka, Čeřovský D., Matějka, Halász - Kanaval, Holer (90. Svorník)

Rozhodčí: Martínek Lukáš, ŽK 0 : 1, ČK 0 : 0, Diváci: 64.

Branky: 31. Matějka

Ve třetím mistrovském utkání nás čekal zkušený tým Vysoké nad Labem, v jehož týmu působí přední střelci KP Bělka a Hašek. Věděli jsme, že většina hráčů je starších, zkušených a jedině bojovnost a rychlost může vést k úspěchu. Začátek utkání se nám opět nepovedl, hned v 6. kopou domácí roh, ten jsme odvrátili, ale následný centr zpět do vápna končí na hlavě nedůrazně bráněného Haška a ten se v těchto situacích nemýlí - 1 : 0!! To nám na psychice určitě nepřidalo. V 10. končí další nebezpečná hlavička těsně vedle tyče. Ve 21. se dostal do šance Bělka, ale ani nadvakrát branku neohrozil. Ve 31. unikl po pravé straně Sajdl a jeho prudký centr poslal hlavou nabíhající Vojta Matějka do domácí sítě - 1 : 1!! Ač byli hráči upozorněni na nepolevení koncentrace, ihned po rozehrávce letí do našeho vápna centr z pravé strany a nehlídaný Bělka svoji druhou brankou strhává vedení na domácí stranu 2 : 1!! Domácí hrozí hlavně centry do našeho vápna. Ve 45. po rohu zprava je na zadní tyči osamocený Ptáček, který zvoleje zvyšuje brankou „do šatny" na 3 : 1. V kabině proběhla „bouřka" a hráčům byly připomenuty úkoly, které měli a mají plnit. Ve 49. dostal za obranu přihrávku Holer, ale sám na brankaře neuspěl, střela branku minula!! V 55. po rohu trefuje krásnou střelou Vladeka břevno domácí branky!! V 64. po brejku střílí Holer vedle branky. V 82. kope Halász TK, míč propadl na zadní tyč, kde ho Hůlka s vypětím všech sil vytěsnil na roh!! V 85. po rohu střílí Vladeka podobně, jako v 55. těsně nad!! Ve 2. poločase branka již nepadla a tak odcházíme poraženi. Opět, jako před týdnem, jsme odflákli 1. poločas. Ve druhém se výkon zlepšil, přicházely i šance, bohužel nezkušenost, možná i smůla, nám branku vstřelit neumožnila. Domácí zkušení hráči nás přehráli zkušeností, technikou, určitě ne rychlostí a nasazením. Musíme se poučit z chyb a dál bojovat o první body!!

Komentář trenéra Obermajera: Dnes opět stejná písnička - děláme školácké chyby, poté se vracíme do utkání, ale opět nekoncentrovaností jde soupeř zpět do vedení. Ve 2. poločase se náš výkon zvedá, ale i smůla nám nedovolí se dostat na dostřel. V příštím zápase již musíme bodovat!!

26.08.2019 - 20:01:34 || kategorie muži A-zápasy