SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 17.8. 2. kolo KP mužů: SK Jičín - FC Slavia HK 4:5 (1:4)


branky: Matějka 3, Ulvr - referát ze zápasu

Sestava: Strýhal - Malý (77. Čeřovský D.), Řeháček, Ulvr, Sajdl - Florian, Zezulka, Matějka, Vladeka ((64. Holer (77. Štěpánek V.)), - Zajíček, Fejfar (57. Halász)

Rozhodčí: Šedivý Michal, ŽK 3 : 2, ČK 0 : 0, Diváci: 85.

Branky: 11., 52., 80. - Matějka, 87. Ulvr

V 1. domácím zápase jsme hostili mužstvo Slavie HK. Našemu mužstvu s věkovým průměr 20 let se úvod vydařil - v 11. pronikal do vápna Fejfar, byl sražen a následný PK Matějka proměnil ve vedoucí branku 1 : 0!! Hosté hrozili brejky po stranách. V 19. se ke střele z rohu vápna dostal kapitán Lán a jeho střela končí v síti u tyče - 1 : 1!! O 3 minuty později jsme nedokázali na vápně odkopnout míč a následná střela Václavíčka dostává hosty do vedení 1 : 2!! To s mladým domácím týmem asi pěkně „zamávalo" a ve 28. je to po střele Chobotského již 1 : 3!! Hosté dobře kombinují, nám se nedaří hra dopředu a s vypětím všech sil odvracíme brejky hostí. Jeden takový ve 42. končí střelou Václavíčka, která stanovuje poločasový stav na 1 : 4. O přestávce burcoval trenér naše mladé hráče, že není nic ztraceno a je stále o co hrát. A začalo se více dařit i v koncovce, v 52. unikl po pravé straně Sajdl a jeho přihrávku do vápna z voleje „umístil" Matějka na zadní tyč - 2 : 4!! To nás mělo „nakopnout" k další ofenzivě, ale opak byl pravdou - ihned po rozehrávce Poláček z bezprostřední blízkosti s pomocí břevna zvyšuje vedení hostí na 2 : 5!! Velice laciný gól, který se pro další průběh stane rozhodujícím. V 67. unikal Holer, jeho střelu obrana zblokovala. V 80. se po centru zprava opřel na hranici vápna do míče Matějka a svoji dnes již třetí brankou snižuje na 3 : 5!! Vrháme všechny síly do útoku a to se vyplácí v 87., kdy bombu Zezulky vyrazil Mašek jen před sebe a dobíhající kapitán Ulvr dostává míč do branky - 4 : 5!! Ani závar v 90. před hostující brankou již kýžené vyrovnání nepřinesl a tak odcházíme poraženi 4 : 5!! Pro diváka zajímavý zápas - 9 branek, pro hosty vzhledem k průběhu 2. poločasu šťastné vítězství, pro domácí zklamání. Pozitivem jsou určitě 4 vstřelené branky, opakem 5 obdržených na domácím hřišti - to je moc!! Většina obdržených branek byla velmi laciných, ta na 2 : 5 obzvlášť!! Sahali jsme v závěru po bodu, ale dohnat 5 branek hostí bylo nad síly našeho mužstva. To poznalo, že jakákoliv chyba, podcenění, nebo nedůslednost je v této soutěži tvrdě trestána a na druhou stranu zvýšená aktivita mužstva ve 2. poločase přinesla zvýšení ofenzivy a i branky. Jedeme dál, sbíráme zkušenosti a brzy snad přijde i bodová odměna!!

Komentář trenéra Obermajera: do utkání jsme vstoupili nejlepším možným způsobem, ale nepochopitelně jsme následně zkolabovali. Nutno přiznat, vyrovnávací branka nám stále leží v žaludku - rozhodčí měl dle nových pravidel přerušit hru. Po 1. poločase to bylo z naší strany na ručník. O přestávce jsme přeskupili řady a dokázali utkání zdramatizovat. Je nutné se z prohry oklepat a vzít si ponaučení do dalších zápasů!!

 

18.08.2019 - 20:10:17 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie