SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

Ne 11.8. 1. kolo KP mužů: RMSK Cidlina - SK Jičín 3:0 (1:0)


referát ze zápasu

Sestava: Strýhal - Malý (68. Fejfar), Řeháček, Ulvr, Florian -Zajíček, Nálevka, Matějka (76. Halász), Vladeka - Kanaval, Holer (58. Sajdl)

Rozhodčí: Škoda Martin, ŽK 2 : 3, ČK 0 : 0, Diváci: 310.

Na krásném trávníku a díky novobydžovské pouti i před nadstandardní diváckou kulisou podstoupilo naše mladé mužstvo ostrý křest ohněm. Navíc v jičínské brance nastoupil exbydžovák Standa Strýhal, na lavičce Jičína ještě nedávno hráč domácích Pavel Obermajer a v neposlední řadě exjičíňák Michal Voldán v domácí záloze. Úvod nám hrubě nevyšel, po nedorozumění v naší obraně se z malého vápna trefil hned ve 2. hlavou domácí Holec a domácí tak jdou do vedení 1 : 0. To našemu mladému mužstvu na sebedůvěře určitě nepřidalo. V 5. unikl po pravé straně Holer, střelu z úhlu Průcha kryje. Ve 13. střílí ze 20m nebezpečně Vladeka. Ve 22. střílí po Florianově přihrávce Zajíček nad. Ve 30. se sám proti Stýhalovi objevil Blažek, ale Strýhal zachránil!! Ve 39. střílí ze 20m „šajtlí" Matějka těsně vedle!! Hned ve 46. řešíme nebezpečný závar ve vlastním pokutovém území. Několik sporných rozhodnutí vneslo nervozitu do obou mužstev. V 59. naše obrana kapituloval, když po akci středem nedal Ševčík Strýhalovi šanci a zvyšuje na 2 : 0!! Snažíme se vstřelit branku, ale větší šanci jsme si již nevypracovali. V 85. prošel středem naší obrany Blažek a stanovil konečný výsledek zápasu na 3 : 0. V 88. ještě řeší Strýhal brejk domácích 2 na 1.

První mistrovské utkání tak prohráváme 3 : 0. Hráči bojovali, technickou kvalitu nahrazovali bojovností, ale to dnes na kvalitní a zkušené domácí mužstvo nestačilo. V sobotu doma hostíme mužstvo Slavie HK a můžeme tak napravit dnešní výkon.

Komentář trenéra Obermajera: Věděli jsme, ze nás čeká křest ohněm. To se i potvrdilo. Navíc nám nevyšel úvod a to nám nepomohlo psychicky. I přesto jsme odehráli slušný první poločas. Ve druhém už naše hra upadala a soupeř potvrdil zasloužené vítězství.

 

12.08.2019 - 16:11:07 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie