SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

Ne 4.8. 2. kolo Poháru hejtmana: TJ Kopidlno - SK Jičín 2:5 (0:3)


branky: Holer 3, Vladeka 2 - referát ze zápasu

Sestava: Strýhal - Sajdl (77. Štěpánek), Ulvr, Zezulka, Fejfar - Florian, Matějka, Nálevka, Vladeka (83. Halasz) - Holer (67. Zajíček), Kanaval

Branky: 6., 41., 48. Holer, 27., 74. Vladeka

Rozhodčí: Janeček Štěpán ŽK 1 : 2 ČK 0 : 0 Diváci: 165

Náš nově budovaný omlazený tým nastoupil k prvnímu „ostrému" zápasu na kvalitním kopidlnském pažitu. Úvod se nám povedl náramně, už v 5. odcentroval zleva před branku Fejfar a Holer s pomocí brankáře dostal míč za čáru 0 : 1!! Domácí o sobě dali vědět ve 13., kdy se po rozehrání TK dostal do šance Klaban, ale jeho střela těsně minula zadní tyč Strýhalovy branky. Ve 27. Matějka dlouhou křížnou přihrávkou nalevo vybídl do šance Vladeku, ten si „posadil" na vápně obránce a střelou pod padajícím brankářem zvýšil na 0 : 2!! Ve 30. obešel Kanaval na hranici vápna vybíhajícího brankáře, odkrytou branku ale netrefil. Ve 35. končí brejk domácích po pravé straně prudkou střelou na bližší tyč, kterou Strýhal konečky prstů vytlačil na tyč!! Ve 40. jsme vystihli špatnou rozehrávku domácích, Kanaval vysunul Holera, ten obešel brankáře a z úhlu zvyšuje na 3 : 0!! Po dobrém presingu před domácím vápnem v 55. střílí z 18m Sajdl nad branku. V 57. završuje svůj hattrick Holer brankou na 4 : 0!! V 62. vyráží Strýhal reflexivně bombu domácích z hranice vápna. V 68. končí brejk domácích po zákroku Ulvra rohem a z něj nehlídaný Janáček hlavou snižuje na 1 : 4. V 74. vybojoval u pravé lajny míč Zajíček a jeho přihrávku do vápna nekompromisně „uklidil" do domácí branky nabíhající Vladeka - 1 : 5!!. V závěrečných minutách předvedl několik pěkných zákroků Strýhal, brance v 90. na 2 : 5 již však nezabránil. Tak utkání končí naší zaslouženou výhrou 2 : 5. Příští víkend nás čeká 1. kolo KP na hřišti RMSK Cidlina.

Hodnocení trenéra Obermajera: do utkání jsme šli s pokorou a věděli jsme, že nás nečeká nic jednoduchého. Brzy jsme šli do vedení, což jsme si v koutku duše přáli. Hra měla z naší strany k ideálu daleko, toho jsme si vědomi. Musíme dál pracovat, pracovat a pracovat.... v tréninku!!

 

10.08.2019 - 19:58:00 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie