So 27.7. př. zápas SK Dolní Bousov - SK Jičín 6:2 (2:1)

branky: Ulvr, Holer - referát ze zápasu

Sestava: Švorc - Florian, Ulvr, Čeřovský D.(46. Štěpánek), Fejfar(46. Halasz) - Zítka, Zezulka(46. Buchald), Matějka(72. Zezulka), Vladeka(46. Sajdl) - Zajíček(46. Holer), Machačný(76. Vladeka)

Branky: 5., 8., 69., 75., 84., 88. - 35. Ulvr, 79. Holer

Za pěkného fotbalového počasí na krásně připraveném trávníku jsme nastoupili proti 6. týmu 1 A. třídy Středočeského kraje. Obě mužstva začala svižně. Domácí se ujímají vedení již v 5. po nedůrazu ve vápně střelou z hranice vápna. V 8. je to již 2 : 0 po průniku zprava a přenesení hry nalevo a následné střele k pravé tyči. Ve 13. dostal Florian přihrávku na „desítku" - bohužel ve velké šanci „promáchl"!! Ve 34. unikl po pravé straně Florian, Vladeka po jeho přihrávce střílí, ale Hampl v domácí brance vyráží na roh. Ve 35. se dočkal i Jičín, Matějka přihrál zprava do vápna a jeho přihrávku usměrnil do sítě Ulvr - 2 : 1. Tak končí i poločas. V 69. jdou domácí do brejku 2 na 2 a zvyšují na 3 : 1. V 75. zvyšují domácí na 4 : 1, ale již v 79. dává Holer po úniku Floriana po pravé straně branku na 4 : 2. V posledních deseti minutách inkasujeme ještě dvakrát a tak utkání končí nakonec 6 : 2. Dnes nešlo o výsledek, zápas mužstvo odbojovalo, domácí byli zkušenější, nadějné šance jsme si také vytvořili, se špatným zakončením. Zápas ukázal, že je v dalších dnech na čem pracovat.

Hodnocení trenéra Obermajera: Dnes velmi dobrá prověrka, utkání nám ukázalo množství nedostatků. Rozhodla i větší zkušenost domácího mužstva. Vytvořili jsme si hodně dobrých šancí, ale naložili jsme s nimi bídně. Jedeme dál !!

10.08.2019 - 19:54:18 || kategorie muži A-zápasy