SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 8.6. 29. kolo KP mužů: SK Dobruška - SK Jičín 2:0 (1:0)


referát ze zápasu

Sestava: Puš - Urban, Jeník, Ulvr, Odvárko - Míka, Zezulka - Kocourek, Nálevka (61. Schlesinger), Halasz (46. Fejfar) - Holer

Rozhodčí: Beránek David ŽK 5 : 2, ČK 0 : 0, Diváci: 70

Za krásného počasí na špičkově připraveném trávníku začala obě mužstva aktivně. Do první větší šance se dostal v 6. Holer, jeho střela z vápna neměla potřebnou razanci. V 9. po brejku domácích středem končí přízemní střela na levé tyči Pušovy branky!! Ve 13. vyslal táhlou dalekonosnou střelu Zezulka, brankář Pěnička ale chytá. V 19. jsme vyrobili „hrubku" při rozehrávce, „namazali" jsme Kořínkovi a ten nedal Pušovi šanci a domácí jdou do snadného vedení 1 : 0!! Domácí jsou aktivní, hrozí hlavně po brejcích, ten ve 23. jsme se štěstím odvrátili. Ve 34. unikl po pravé straně Kocourek, jeho přihrávku do vápna v dobré pozici ze 6 m netrefuje Nálevka!! Ve 41. střílí Míka z velkého vápna, ale dobře mířenou střelu likviduje výborným zákrokem Pěnička. O minutu později jsme dopravili míč do domácí branky, ale zdvihnutý praporek asistenta na lajně nám radost překazil. Do 2. poločasu chceme výsledek otočit. V 54. po úniku střílí z úhlu tvrdě Kocourek, brankáře ale nepřekonal. V 57. jsme na soupeřově polovině ztratili míč domácí po pravé straně šli do brejku a zpětnou přihrávku od lajny do vápna proměňuje nabíhající Huňák ve druhou branku domácích a zvyšuje na 2 : 0!! Ani tato branka nás nepoložila, Ulvr se vysunul na hrot k Holerovi a hrajeme na riziko s cílem vstřelit branku. V 78. střílí z 20 m k tyči Kocourek, brankář vyráží. V 86. vysunul Ulvr nalevo Holera, ten obešel brankáře, ale z úhlu trefuje pouze boční síť!! V 87. končí hlavička Ulvra na rukavicích Pěničky, který ji vyráží na roh. Zápas nakonec končí naší porážkou 2 : 0. Dnes nám nepomohli hráči Valdic, šanci tak dostali 4 naši mladší dorostenci (ročník 2002 - 2003) a nutno říci, že nezklamali, bojovali, ale jejich nezkušenost s dospělým fotbalem byla znát, ale tu získají právě v takovýchto zápasech!!

Sezónu zakončíme netradičně v pátek 14. června v 17,30 hodin na našem stadionu s mužstvem Slavia HK.

Komentář trenéra Jeníka: Pokračujeme v sérii porážek, herní projev od vápna k vápnu je slušný, bohužel hrubá chyba před prvním inkasovaným gólem poslala domácí do snadného vedení. Naše malé schopnosti, zkušenosti, možnosti a fotbalová kvalita v soupeřově velkém vápně nás brzdí v dosahování lepších výsledků!!

 

09.06.2019 - 22:19:24 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie