SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 1.6. 28. kolo KP mužů: SK Jičín - SK Libčany 2:3 (1:1)


branky: Matějka, Kocourek - referát ze zápasu

Sestava: Puš - Ulvr, Jeník, Řeháček, Odvárko (46. Pitthard)) - Míka, Zezulka - Kocourek, Matějka (65. Holer), Nálevka - Zugar (57. Kubíček)

Rozhodčí: Vitvar Martin ŽK 1 : 1, ČK 0 : 0, Diváci: 90

Se 3 dorostenci a 3 hráči Valdic na soupisce k utkání jsme za úmorného vedra nastoupili v krátké době podruhé proti jasnému vítězi KP, mužstvu Libčan. Zápas pro domácí začal parádně, hned ve 3. se zprava trefuje ke vzdálenější tyči nejmladší hráč zápasu Vojta Matějka - branka byla téměř identickou kopií jeho branky z Poháru - a Jičín vede 1 : 0!! O minutu později brejk hostí končí těsně vedle tyče Pušovy branky. V 17. jde zprava sám na Rolejčka Kocourek, brankář ale nadvakrát jeho šanci likviduje. Vyrovnání se hosté dočkali ve 30., kdy po našem nedorozumění ve vápně dopravil míč do branky Mokrý s srovnává na 1 : 1!! Ve 37. prošel po pravé straně aktivní Matějka, ale centr byl obranou zblokován. Ve 40. po TK Míky vyráží hlavičku Ulvra Rolejček na roh. Ve 44. se ocitl ve stejné šanci, jako ve 3. minutě Matějka, tentokrát ale brankáře neprostřelil!! Tak, jak se nám parádně podařil vstup do zápasu, tak se nám hrubě nepodařil vstup do 2. poločasu, když ve 48. po brejku hostí po pravé straně doráží míč osamocený Hofman z bezprostřední blízkosti do prázdné branky a dostává Libčany do vedení 1:2!! Vzápětí se v dobré pozici objevil Kocourek, ale neuspěl. V 57. se za obranu dostal opět Kocourek, obešel Rolejčka a z úhlu vyrovnává na 2 : 2!! V 64. vyráží hlavičku Mokrého Puš na roh. V 70. se do velké šance dostal nalevo Kubíček, jeho střelu brankář vyráží k Holerovi a ten tísněný obráncem nedokázal vstřelit branku!! Když se blížil závěr, hosté nakonec přece jenom strhávají vítězství na svoji stranu. V 84. posílá od rohového praporku Kraják prudký vysoký centr, na který Puš nedosáhl a ani Řeháček hlavou míč nedostal do bezpečí a ten končí v naší síti a hosté vedou 2 : 3. V 89. ještě chytá Puš „tutovku" Krejčíkovi. Zápas končí naší těsnou porážkou. Vstřelili jsme dnes kvalitnímu soupeři dvě branky, ale tři, vesměs laciné, jsme obdrželi. Hosté potvrdili kvalitu a fotbalovost, naše mladé mužstvo bojovalo, ale na body to dnes nestačilo, těší pochvala sekretáře Libčan.

Komentář trenéra Jeníka: Jsem hlavně rád, že nám pomohli hráči Valdic a dorostu, kteří přijeli ze svého zápasu hodinu před výkopem, jinak bychom důstojně a na úrovni nemohli zápas ani odehrát. I přes prohru jsme nepodali špatný výkon, herní projev byl slušný, ale všechny obdržené branky byly laciné, což rozhodlo o výsledku a to proti kvalitnímu soupeři, pokud chcete uspět, si nemůžete dovolit. Zasloužená gratulace hostům k celkovému prvenství v tabulce, zamyšlení pro některé, když už skoro nemá kdo hrát, že by se aspoň slušelo posekat hřiště před zápasem!

 

02.06.2019 - 20:40:07 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie