Pa 24.5. 27. kolo KP mužů: TJ Červený Kostelec - SK Jičín 1:0 (0:0)

referát ze zápasu

Sestava: Puš - Florian, Jeník, Ulvr, Odvárko (76. Halasz) - Míka, Zezulka - Nálevka, Zugar, Matějka - Holer (69. Urban)

Rozhodčí: Mlynář Michal ŽK 0 : 0, ČK 0 : 0, Diváci: 150

Za krásného počasí na špičkově připraveném trávníku začala obě mužstva aktivně. V 7. střílel Matějka slabě do rukavic brankáře. Ve 12. střílí z 25m překvapivě z dálky Zezulka, střela ale těsně míjí vzdálenější tyč. V 19. střílí téměř ze stejného místa s podobným výsledkem Zugar. Ve 26. po brejku domácích odvrací obrana Jičína odkopem v tísni těsně nad Pušovu branku. Ve 31. hlavičkuje v dobré pozici tísněný Holer vedle branky. Ve 32. vyvezl míč Matějka, vysunul středem Holera, jemu ale míč v rozhodujícím okamžiku odskočil. Ve 37. přihrál Nálevka na Zugara, ten přehazuje vybíhajícího brankáře, ale dobíhající obránce míč mířící do prázdné branky odkopává. Tlačíme se do vápna, ale tam většinou naše slibné akce končí na naší nepřesnosti. Ve 47. po naší fatální „mindě" v obraně jde domácí hráč zleva sám na Puše a k naší radosti a domácímu zklamání přestřeluje branku Puše!! V 56. po domácím útoku střílí domácí technickou střelu k tyči, Puš je ale na místě a vyráží na roh. V 63. proletěla prudká přihrávka domácích zprava až na vzdálenější tyč, kde domácí hráč 2m před prázdnou brankou trefuje břevno!!! V těchto okamžicích nás domácí přehrávají, vytváří si šance. V 69. po zbytečné ztrátě napravo unikl domácí hráč a na jeho prudký centr naskočil na bližší tyči domácí Tipelt a rozjásal domácí diváky hlavičkou k pravé tyči - 1 : 0!! O 2. později střelou z 22m trefuje Míka břevno domácí branky. V posledních 10-ti minutách se spíš bojovalo, ani jedno mužstvo již branku nevstřelilo. Opět tedy prohráváme o branku a opět jsme nedokázali vstřelit branku. „Neplodná" útočná činnost nás již dlouhodobě trápí a díky ní zbytečně ztrácíme body.

Komentář trenéra Jeníka: Co je nám platné, že jsme podali velice slušný herní výkon (především v 1. poločase), když jsme úplně ztroskotali ve finální fázi a v zakončení! Vstup do 2. poločasu se nám hrubě nepovedl, když jsme svými chybami a jednoduchými ztrátami míče domácím tak dlouho nabízeli šance, až jsme inkasovali. Snaha o vyrovnání byla, bohužel kvalita v pokutovém území domácích ne, což bylo rozhodující ve výsledku. Gratulace domácím, kvalitní trávník a pochvala rozhodčím za jejich výkon!

26.05.2019 - 08:54:43 || kategorie muži A-zápasy