SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

Ne 12.5. 25. kolo KP mužů: TJ Jiskra Hořice - SK Jičín 0:1 (0:0)


branka: Kocourek - referát ze zápasu

Sestava: Puš - Florian, Ulvr, Jeník, Odvárko - Zezulka, Míka - Kocourek, Matějka (83. Šaroun), Sajdl(( 68. Urban (90. Holer)) - Nálevka

Rozhodčí: Šiling Karel ŽK 1 : 3, ČK 0 : 0, Diváci: 100

Za studeného počasí začala obě mužstva na útulném stadionku v Probluzi aktivně. Již v 5. nastřelil Florian břevno a následnou hlavičku Sajdla vykopl z brankové čáry domácí obránce!! Domácí hrozí hlavně po stranách a následných centrech, při kterých mají výškovou převahu. Ve 22. střílí z 25m Matějka nad branku. Ve 29. po centru z leva hlavičkuje Pečenka nad branku!! Ve 40 končí TK domácích z 25m nad Pušovou brankou. Ve 47. řeší zmatek v jičínské obraně Jeník odkopem na roh těsně před brankovou čárou!! V 52. po naší ztrátě ve středu hřiště končí tečovaná střela domácích těsně vedle levé tyče. V 54. se blýskl skvělým zákrokem Puš, když vyrazil z bezprostřední blízkosti hlavičku Pečenky u pravé tyče!! V 57. je ve vápně faulován kapitán Ulvr a HR ukazuje na značku PK!! K jeho provedení se postavil Kocourek a bezpečně dostává Jičín do vedení 0 : 1!! v 59. se do vápna dostal Nálevka, jeho slabá střela neměla šanci na úspěch. Tlak domácích v posledních 15-ti minutách sílil, naše obrana ale odolala. Vyráželi jsme do otevřené obrany, ale druhou branku se nám vstřelit nepodařilo a tak jsme se až do 92. strachovali o vítězství. Nakonec vezeme cenné 3 body, které nás již velmi přiblížili ke klidu v závěru soutěže. Ve středu doma hostíme v semifinále Poháru Hejtmana KHK lídra KP, mužstvo Libčan a v sobotu opět doma mužstvo Kostelce n. O.

Pohled trenéra Jeníka: Dnes jsem především rád, že po dvou domácích porážkách vezeme dnes do Jičína 3 body!! Na skvěle připraveném trávníku jsme podali slušný výkon, ale naším největším problémem byla útočné fáze, díky které jsme se připravovali o možnost vstřelit branku. Nakonec jsme ji dali z penalty a přes závěrečný nápor domácích jsme vítězství uhájili!!

 

13.05.2019 - 17:41:49 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie