St 8.5. 16. kolo KP mužů: SK Jičín - TJ Sokol Třebeš 1:4 (0:3)

branka: Kocourek - referát ze zápasu

Sestava: Puš - Florian, Ulvr, Jeník, Odvárko (67. Sajdl) - Zezulka, Míka - Kocourek (87. Klaban), Zugar (84. Urban), Nálevka (76. Holer) - Vích (46. Matějka)

Rozhodčí: Hlaváč Martin ŽK 3 : 0, ČK 0 : 0, Diváci: 105

Po čtyřech dnech jsme nastoupili opět doma k odloženému 16. kolu. Po prohře s Vrchlabím jsme dnes chtěli bodovat. Začali jsme dobře, ve 4. po přihrávce Kocourka před branku „promáchl" v jasné šanci Nálevka a následnou střelu Zugara vyráží Kollátor v brance hostí. Udeřilo ale na druhé straně, Puš podběhl rohový kop a pro Krykorku nebyl velký problém dopravit míč hlavou do sítě - 0 : 1!! To nám vůbec nepomohlo a když v 15. Zeman opět po centru do vápna „angličanem" do středu branky zvýšil již na 0 : 2, byla již situace vážná. Ve 29. podnikli hosté rychlý brejk 2 na 1 a jenom velmi špatné zakončení nezvýšilo vedení hostí. Ti hrozí hlavně z brejků a centrů do vápna. Ve 39. branku hostí „zrušil" až zvednutý praporek asistenta na lajně. Když už to vypadalo na poločasových 0 : 2, kopou hosté zprava roh a hlavičkující Hruška bez větších problémů zblízka - opět hlavou - zvyšuje již na 0 : 3!! Do 2. poločasu neskládáme zbraně a chceme se o úspěch ještě poprat. V 55. střílí zprava střídající Matějka, jeho střelu s problémy „zkrotil" brankář. Naděje svitla v 62., kdy si na centr Zugara naskočil Kocourek a střílí kontaktní branku na 1 : 3!! To hráče povzbudilo, v 66. střílí Zezulka k levé tyči a nutí Kollátora na zemi vytěsnit míč vedle své levé tyče na roh!! V 68. podběhl míč na hranici vápna hostující brankář, následný chaos v obraně jsme ale nevyužili. V 81. nařizuje HR penaltu proti Jičínu za ruku, Puš ale Kinclovu střelu k pravé tyči vyráží a drží naději. Ta ale „padá" o dvě minuty později, kdy hostující Ryšavý dává svoji hlavičkou konečnou podobu výsledku - 1 : 4. To nezměnila ani technická střela Floriana v poslední minutě, která branku těsně minula. Tak podruhé za sebou jsme doma vyšli naprázdno a v dalším zápase v neděli v Hořicích už by to zase nějaké body chtělo!!

Pohled trenéra Jeníka: Výsledek je jednoznačný, ale nepodali jsme tak špatný výkon, jak to podle výsledku vypadá. Bohužel, rozhodly naše chyby a neubránění standardek soupeře, v nichž jsou nadstandartní!!

12.05.2019 - 18:37:27 || kategorie muži A-zápasy