So 4.5. 24. kolo KP mužů: SK Jičín - FC Vrchlabí 0:2 (0:0)

referát ze zápasu

Sestava: Puš - Florian, Ulvr, Řeháček, Odvárko - Zezulka, Míka - Sajdl (67. Šaroun), Matějka (76. Urban), Nálevka - Kanaval L. (41. Vích)

Rozhodčí: Franěk Jakub ŽK 3 : 1, ČK 0 : 0, Diváci: 70

Za studeného deštivého počasí začala obě mužstva aktivně, hrálo se od vápna k vápnu. První nebezpečnější střelu vyslali hosté v 9. nad branku. V 11. zastavuje nadějnou akci Matějky ofsajd. V 16. po akci Puš - Florian - Nálevka vykopává hostující obrana míč z prostoru branky v poslední chvíli. Ve 23. po rohu Míky odvrací obránce míč „patičkou" mimo prostor branky. Ve 26. po TK Míky trefuje Řeháček hlavou obránce!! Ani hosté nezahálí, ve 30. nebezpečný centr zprava „líznul" hlavou hostující útočník a míč proletěl těsně vedle levé tyče Pušovy branky. Pět minut před koncem poločasu je ze hřiště odnesen zraněný Kanaval (kotník). Posledních 5 minut se odehrálo převážně na naší polovině. Ve 2. poločase již bez deště jsme měli velkou šancí v 53., kdy po centru zprava netrefil míč v malém vápně ve velké šanci Zezulka!! V 56. střílí v ideální pozici ve vápně Matějka, nechal ale vyniknout Švejdara v hostující brance. V 60. unikl po pravé straně Florian, jeho centr domácí hráče ve vápně bohužel nenašel. V 64. běží 4 hostující hráči na jediného domácího, akce naštěstí končí rohovým kopem!! V 68. vyráží velkou šanci Tomčíka Puš u levé tyče. V 74. ale již kapituluje, když po centru zprava si tísněný Šaroun v malém vápně sráží míč do vlastní branky - 0 : 1!! To nám na psychice vůbec nepřidalo a dovršuje to chyba Puše při rozehrávce, kdy pro střídajícího Blažeje nebylo problém zvýšit na 0 : 2!! To už bylo na domácí hráče „moc"!! Do konce utkání jsme již nic nezměnili, Urban v 88. tutovku neproměnil a tak dnes posíláme všechny body do Vrchlabí!! Musíme se rychle oklepat a připravit se na středu 8. května na domácí zápas s Třebší.

Pohled trenéra Jeníka: Podali jsme velice slabý výkon ve všech směrech, co k fotbalovému týmu patří, když nechce být úspěšný. Jsem velmi zklamán, že na domácím hřišti předvedeme tak bezkrevné vystoupení. I přesto jsme si vytvořili velké šance a zvláště ve 2. poločase za stavu 0:0 jsme je trestuhodně a lajdácky zahodili. Vše jsme dovršili tím nejpodstatnějším, že jsme si dva góly vstřelili sami a hostům zadarmo nabídli výhru!

05.05.2019 - 19:41:38 || kategorie muži A-zápasy