SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 20.4. 22. kolo KP mužů: SK Jičín - RMSK Cidlina N. Bydžov 2:2 (0:2)


branky: Zezulka, Vích - referát ze zápasu

Sestava: Puš - Florian, Ulvr, Řeháček, Odvárko (88. Halasz) - Zezulka (88. Jeník), Míka - Sajdl (74. Urban), Nálevka (59. Šaroun), Matějka (59. Vích) - Kanaval L.

Rozhodčí: Pešava Otakar ŽK 3 : 3, ČK 0 : 0, Diváci: 145 !

Za krásného počasí před slušnou diváckou návštěvou se hrál od začátku svižný fotbal. Hned v 5. centroval do vápna Zezulka, nikoho z domácích ale nenašel. V 7. po TK Míky míč vyráží Průcha. Ve 12. exjičiňák Voldán prošel až před Puše, ten nohou vyráží. Ve 21. zastavuje šanci hostů zdvižený praporek asistenta na lajně. Ve 28. po centru hostů zprava míří následná hlavička těsně vedle branky. Ve 31. centrují hosté míč napravo a nabíhající Muler překvapil Puše z úhlu přízemní střelou ke vzdálenější tyči - 0 : 1!! Ve 38. střílí Vaněk z podobného místa, jako Muler ve 31., tentokrát k bližší tyči a zvyšuje na 0 : 2!! To s psychikou domácích hráčů docela „zacloumalo". V závěru ještě ohrozil Puše Voldán technickou střelou k tyči, kterou vyráží na roh. Do druhého poločasu Jičín nic nezabalil, chceme vstřelit rychle kontaktní branku a porvat se o body. Ve 47. na Sajdlův centr nedosáhl před brankou nabíhající Matějka. Jičín se dočkal v 58., kdy střílí kontaktní branku Zezulka a zápas dostává dramatický náboj. Hosté chtějí udržet 3 body, Jičín vstřelit vyrovnávací branku - akce se střídají na obou stranách. Vyrovnání se Jičín nakonec dočkal v 88., kdy si na TK Míky naskočil Vích a hlavou k pravé tyči dostává zápas do konečného remízového stavu 2 : 2, což znamená penaltový rozstřel. Ten jsme nezvládli, druhý bod jsme nepřidali. Vzhledem ke kvalitě soupeře, vývoji utkání a pěti odehraných soutěžních zápasech během 14-ti dnů musíme ale dnešní bod brát!!

Pohled trenéra Jeníka: Začátek zápasu byl slušný, chyběla nám však koncovka, ale pak jsme dostali dva velmi laciné góly, ty nás hodně srazily. Ve 2.poločase jsme vstřelili kontaktní gól, který nám dodal naději aspoň na remízu. Na tu jsme nakonec dosáhli v samém závěru a musíme být spokojeni. Není to výmluva, ale během 14-ti dnů jsme sehráli pět soutěžních zápasů a už nám dnes chyběla jiskra a lehkost. O to víc mě po nepříznivém vývoji těší, že jsme dokázali takhle zareagovat, škoda nezvládnutého penaltového rozstřelu na závěr!

 

22.04.2019 - 19:30:57 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie