SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

Ne 14.4 21. kolo KP mužů: FK Jaroměř - SK Jičín 1:2 (0:1)


branky: Florián, Kanaval - referát ze zápasu

Sestava: Puš - Florian, Zezulka, Ulvr, Šaroun - Míka, Nálevka - Kocourek, Vích (57. Matějka), Odvárko (79. Sajdl) - Kanaval L. (88. Halasz)

Rozhodčí: Nývlt Roman ŽK 1 : 2, ČK 0 : 0, Diváci 110

Po vydařené vítězné středeční dohrávce v L. Bělohrad jsme cestovali na hřiště sestupem ohrožené Jaroměře, která na jaře ještě neokusila radost z vítězství. Úvod nám vyšel parádně, v 6. po druhém rohovém kopu Míky si na míč naskočil ve vápně Florian a hlavičkou ke vzdálenější tyči dostává Jičín do vedení 0 : 1!! V 7. kopou domácí TK z 20m, ten byl ale odvrácen. V 15. se do další šance dostali domácí, Puš ale u levé tyče míč chytá. V 16. přihrál Kanaval ve vápně Míkovi a ten ze značky PK neprostřelil domácí obranu a následoval roh, po němž končí střela Vícha na břevně!! Domácí hrozí ze standardek a centrů do vápna. Po jednom takovém ve 33. střílí v dobré pozici Exnar Matěj sám těsně vedle levé tyče Pušovy branky. Ve 38. minul ve vápně dlouhý Šarounův křížný centr v dobré pozici nabíhající Florian. Ve 42. kopou domácí TK z hranice vápna, střela naštěstí končí nad. Poločas končí střela Nálevky z dálky, kterou na zemi s problémy likviduje Tomášek v domácí brance. Do 2. poločasu vstoupili aktivně domácí s cílem vstřelit branku. To se jim podařilo v 57., kdy Puš vyběhl proti přihrávce domácích, bohužel nešťastné uklouzl a pro dobíhajícího Exnara nebylo těžké dopravit míč do sítě - 1 : 1!! Naše odpověď naštěstí přišla již v 66., kdy po centru Kocourka skákající Kanaval přetlačil v malém vápně brankáře Tomáška a míč končí v domácí brance - 1 : 2!! V 71. nás podržel Puš, když likviduje šanci domácích. V 77. unikl po pravé straně Matějka, přihrávku do vápna likviduje domácí obrana. Kolem 80. nás domácí drželi na naší polovině, ale obrana pracovala spolehlivě. Do konce zápasu se do šance dostal po brejcích Matějka a Halasz, ale do 93. se již stav nezměnil a tak vezeme cenné 3 body. Ve středu nás čeká 4. kolo Poháru Hejtmana KHK ve Vrchlabí a v sobotu doma druhé mužstvo aktuální tabulky KP, RMSK Cidlina.

Pohled trenéra Jeníka: Dostali jsme se brzy do vedení, přesto naše hra nebyla podle mých představ, chyběl mi především lepší pohyb hráčů a koledovali jsme si o gól. Až po vyrovnávacím gólu domácích přišlo zlepšení a zápas jsme dovedli i s trochou štěstí, ale přece jen, do vítězného konce. Utkání s přehledem odřídila trojice rozhodčích.

 

15.04.2019 - 20:27:14 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie