St 10.5. 17. kolo KP mužů: TJ Lázně Bělohrad - SK Jičín 1:3 (0:3)

branky: Kanaval L. 2, Míka - referát ze zápasu

Sestava: Puš - Florian, Zezulka, Ulvr, Šaroun - Míka, Nálevka - Sajdl (79. Urban), Vích (66. Matějka), Odvárko (74. Klaban) - Kanaval L. (80. Zítka)

Rozhodčí: Tryzna Lukáš ŽK 2 : 3, ČK 0 : 0, Diváci 140

Po vydřeném vítězství nad Vysokou nad Labem o víkendu jsme ve středu cestovali k odloženému utkání 17. kola na hřiště aktuálně posledního týmu KP L. Bělohrad. To v žádném případě neznamená, že by nás čekalo lehké utkání. Úvod nám vyšel skvěle, hned ve 2. byl faulován Nálevka, k následnému TK 24m před brankou se postavil Míka a střelou pod břevno doprostřed branky otevírá scóre 0 : 1!! V 7. hlavičkuje po centru domácí Odvárko, Puš ale v pohodě chytá. Náš tlak pokračuje, v 10. hlavou k tyči zvyšuje Kanaval na 0 : 2!! V 11. po centru domácích vytahuje Puš hlavičku ze šibenice mimo branku!! Akce se střídají na obou stranách. Ve 30. po pohledné akci si na Víchův centr naskočil Kanaval a opět hlavou zvyšuje na 0 : 3!! Do 2. poločasu vystřídali domácí 3 hráče a vrhli se ofenzívy. 15 minut nás domácí přehrávali, kopali několik rohových kopů. V 53. jičínská obrana třikrát blokuje nebezpečné střely domácích. V 68. pronikl po pravé straně Matějka, šance končí rohovým kopem. O 2 minuty později stejný hráč dopadl stejně!! Domácí se dočkali v 83, kdy kapitán Kazda po rohu snižuje po nedůrazu naší obrany na 1 : 3. V závěru měl šanci ještě Klaban a Matějka, ale stav se již nezměnil a tak si po dobrém výkonu odvážíme cenné 3 body a můžeme se v klidu připravit na nedělní cestu do Jaroměře, kde nás čeká utkání s aktuálně 14. týmem KP, což ale určitě neznamená, že to bude snadné utkání!!

Pohled trenéra Jeníka: S výhrou panuje samozřejmě spokojenost, vyšel nám skvěle 1. poločas výsledkově i herně. Po celý zápas to bylo v poli vyrovnané, ale byli jsme produktivní v koncovce, což zápas rozhodlo. Pochvala patří celému týmu za předvedený výkon!!

10.04.2019 - 22:01:50 || kategorie muži A-zápasy