SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

Ne 31.3. 19. kolo KP mužů: FC Rychnov n. K. - SK Jičín 4:2 (2:0)


branky: Urban 2 - referát ze zápasu

Sestava: Puš- Florian, Jeník, Ulvr, Odvárko - Zezulka, Míka - Kocourek (46. Vích), Nálevka, Sajdl (73. Klaban) - Kanaval L. (73. Urban)

Rozhodčí: Dujsík Martin ŽK 0 : 1, ČK 0 : 0, Diváci 103

Po vysokém vítězství nad rivalem ze Sobotky jsme cestovali na půdu aktuálně posledního mužstva KP Rychnova nad Kněžnou. Věděli jsme, že to bude těžké utkání. Začátek se nám krutě nepovedl, hned v 1. po křížné přihrávce zprava do leva za obranu střílí domácí Stieberem vedoucí branku - 1 : 0. Hrajeme bez důrazu, soupeř je vedoucí brankou povzbuzen. Ve 14. pronikl po pravé straně Počtýnský a z úhlu na zadní tyč zvyšuje na 2 : 0!! V 16. vyráží další domácí „tutovku" Puš u pravé tyče. Hraje se převážně na naší polovině, dopředu se dostáváme sporadicky. Ve 26. vyslal z dálky hodně nepovedenou střelu Míka. Ve 27. vysunul přesným výkopem Puš Kanavala, ten přehazuje obloučkem vybíhajícího Junka v domácí brance, ale míč padá na břevno jeho branky!! Domácí útoky až příliš snadno překonávají naši obranu, brejk Zajíčka ve 40. Puš výborně likviduje. Chtěli jsme se o body ve 2. poločase ještě poprat, ale 3 branka domácích po brejku po levé straně asi definitivně rozhodla o výsledku - 3 : 0 - střílel opět Počtýnský. V 72. využil Pohl zmatek a nedůraz v našem vápně a zvyšuje na 4 : 0!! ihned poté střídáme 2 hráče a začínáme také prověřovat domácí obranu hlavně větším pohybem. V 75. po rohu střílí branku s pomoci pravé tyče Urban a tentýž hráč v 86. střílí svoji druhou branku pro průniku do vápna a snižuje na „přijatelných" 4 : 2. Víc jsme už nestihli, dnešní výkon měl daleko ke spokojenosti, zklamali některé opory a celkově to byl výkon bez zápalu, agresivity a touze po vítězství, což plně předvedli domácí a je nutno sportovně uznat, že byli lepší a vítězství si zasloužili. Naše mužstvo se musí soustředit na další domácí zápas s Vysokou nad Labem v sobotu v 16,30 hodin.

Pohled trenéra Jeníka: Vůbec jsme nezachytili vstup do utkání, soupeř nás v úvodu, ale i po celý zápas výrazně převyšoval ve vyhraných soubojích, odražených míčích, agresivitě a důrazu, což byl pro nás dnes velký problém!! Domácím gratuluji k zasloužené výhře, určitě neřekli v záchranářských bojích poslední slovo a budou nepříjemní každému soupeři. Z našeho herního projevu jsem velmi zklamán, ještě víc z některých individuálních výkonů!!!

 

02.04.2019 - 20:38:33 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie