So 2.3. př. zápas SK Jičín - Sedmihorky 4:4 (0:1)

branky: Ulvr, Odvárko, Míka, Kocourek - referát ze zápasu

Domácí: Čeřovský - Odvárko, Jeník, Florian, Sajdl - Nálevka - Urban (46. Klaban), Vích (46. Ulvr), Míka, Kocourek - Kanaval L.

Hosté: Zachoval - Lamač, Hubený, Marek, Čermák - Kaiser, Novotný, Močkovský, Randák - Kroupa, Špína

Střídal: Hořák

Branky domácí: 55. Ulvr, 67. Odvárko, 78. Míka, 83. Kocourek

hosté: Špína 2, Randák, Močkovský

Po dvoutýdenní zápasové přestávce zaviněné nedostatkem hráčů jsme nastoupili proti účastníku KP Libereckého kraje, mužstvu Sedmihorek. Ve 12. prošel středem Nálevka až na hranici vápna, střela však byla slabá a nepřesná. Ve 24. napřáhl hostující hráč ze 20m a míč skončil v „šibenici" jičínské branky. Akce se střídaly na obou stranách. Ve 39. se ve vápně ocitl Vích úplně sám, dlouho avizovanou střelu ale Zachoval vyrazil na roh. Vstup do 2. poločasu se nám povedl, v 55. srovnal Ulvr na 1 : 1!! V 58. podnikly hosté rychlý protiútok, který končí druhou brankou v naší síti - 1 : 2!! Vyrovnání přišlo v 67. Odvárkem - 2 : 2!! O 3 minuty později po dalším rychlém útoku strhávají hosté vedení na svoji stranu - 2 : 3!! V 74. končí rána Nálevky z vápna vysoko nad brankou. V 76. se hosté opět krásnou střelou do „šibenice" ujímají vedení již 2 : 4!! Jičín se ale nevzdal a v 78. přiklepl po centru Klaban míč na nabíhajícího Míku a ten propálil Zachovala a snižuje na 3 : 4!! Jičín dál tlačí a v 83. Kocourek hlavou vyrovnává na 4 : 4!! Moc nechybělo a v samém závěru jsme sahali po vítězství, konečná remíza asi odpovídá průběhu utkání. Pozitivem zápasu byla bojovnost hlavně ve 2. poločase, 4 vstřelené branky, slabší den si ale dnes vybrala naše obrana.

Hodnocení trenéra Jeníka: Asi spravedlivou remízou skončil přátelský zápas, herně se nám určitě povedl více 2. poločas, škoda 3 - 4 neproměněných vyložených šancí, které nás připravily o výhru. Tentokrát jsme však vyráběli mnoho chyb v obranné fázi, které soupeř trestal gólově! Pozitivem je, že ač jsme vždy prohrávali, 15 minut před koncem ještě 2:4, nakonec jsme vždy nepříznivý výsledek dotáhli do remízy a v poslední minutě jsme odmítli výhru, když jsme nedali "tutovku"!

02.03.2019 - 20:05:10 || kategorie muži A-zápasy