SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

30.10. 13. kolo divize mužů JISKRA Ústí n. O. - SK Jičín 4:0 (2:0)


referát ze zápasu

 Jasná porážka a venku opět ani gól      Lepší a fotbalovější soupeř    V sobotu poslední divizní utkání podzimu na domácí půdě - Nový Bydžov

I přes vítězství s Náchodem minulý týden neodjížděli jičínští fotbalisté do Ústí n.0., jako favorité. Stačí jenom připomenout letní pohárovou porážku v Ústí  3:0. Domácí mají kvalitní mužstvo, to v sobotu potvrdili. Jejich vítězství bylo jednoznačné. Jičín se snažil, jak mohl. Ne, že by se hosté chtěli na něco při jasné porážce vymlouvat, ale rozhodčí, kteří po autonehodě přijeli o hodně později, byli přece jenom na jičínské přísnější. Za celou soutěž nedostali v jediném utkání pět žlutých karet. Soupeř ani jedinou . To není výmluva, pouze konstatování. Utkání se rozhodovalo za jasné režie domácích. Hned v 9.min. musel zasahovat Puš po hlavičce soupeře. Za dvě minuty šli domácí do vedení. Zkušený Dostál, který byl pro hosty stálým nebezpečím, poslal své černobílé barvy do vedení. Svoje střelecké ambice potvrdil znovu ve 29. min., kdy po samostatné akci zvýšil na 2:0 a po půlhodině hry prakticky rozhodl utkání. Hosté naznačili své možnosti v prvním dějství pouze jednou. Ve 36.min. svojí pološanci Štěrba nezakončil. Do druhého poločasu nastoupili hosté se snahou korigovat výsledek, hrát více aktivně, útočně. V 55.min. byl při útočné akci faulován Vacek, hosté požadovali udělení žluté karty, za protesty ale hned dva jičíňáci obdrželi žlutou kartu. V 64. min. zahrávali domácí trestný kop. Domácí Roušar hlavou skóroval (postavení mimo hru?) a na ukazateli skóre svítilo už 3:0. Domácí měli jasnou režii utkání a potvrzovali stoupající výkonnost. Jedinou příležitost ke skórování měli jičínští v 71. min. Po přihrávce Topiče šel Vacek sám na domácího gólmana, zakončoval vedle domácí svatyně. Konečnou podobu sobotnímu výsledku dal domácí Roupec v 76.min. Po chybné rozehrávce Topiče upravil na konečných 4:0. Z doposud odehraných šesti divizních utkání venku nezískal Jičín ani bod, při skóre 0:23 ! To není bilance lichotivá. Nyní se musí Jičín soustředit a pečlivě připravit na své poslední domácí utkání s blízkým sousedem v tabulce RMSK Cidlinou Nový Bydžov. Přijďte povzbudit !

S e s t a v a:  Puš - Malý, Macháček, Řeháček, Votrubec - Mikolášek (70. Pivrnec), Matějka, Gaubmann, Pavlásek (46.Vích) - Topič, Štěrba (46.Vacek).
Trenéři Mikolášek a Matějka.

Rozhodčí Dujsík Jiří z Opatovic, ŽK 0:5, 270 diváků, rohy 5:1.

 

31.10.2010 - 10:47:46 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie