So 9.2. př. zápas SK Jičín - Železný Brod 1:0 (0:0)

branka: Zajíček - referát ze zápasu

Domácí: Puš - Florián, Ulvr, Vích, Odvárko - Sajdl, Nálevka - Zajíček (46. Míka), Matějka (75. Zajíček), Urban - Kanaval
Hosté: Šefr - Hloušek, Vanc, Makula, Picek - Musílek F., - Král, Kotlár, Musílek P., Vozka - Kopal

Střídali: Habr, Šťastný, Olyanin

Branka: 80. Zajíček

K dalšímu přípravnému utkání jsme nastoupili v sobotu dopoledne proti 8. mužstvu KP Libereckého kraje. První ohrozili branku hosté v 8. střelou nad. Ve 12. střílí po nahrávce Nálevky osamocený Urban rovněž nad branku. Ve 30. po chybné rozehrávce Puše trefuje dalekonosná střela hostů břevno!! Ve 37. po Sajdlově přihrávce střílí slabě Matějka, ve 41. jeho další střela brankáře rovněž neohrozila. Kolem 60. se nám začínají více dařit útočné akce, branku to ale nepřineslo. V 62. řeší brejk hostů brankář Puš. Branky jsme se konečně dočkali v 80., kdy po závaru protlačil míč do sítě debutant Zajíček a Jičín vede 1 : 0!!!! Po pár minutách Puš svoji další chybnou rozehrávkou vybídl Brod k vyrovnání, obrana naštěstí jejich šanci odvrátila. Poslední šanci měli hosté 3. minuty před konce, ale hlavička mířila mimo 3 tyče. Zápas tedy nakonec končí naší šťastnou výhrou. Dalším soupeřem v přípravě bude opět v sobotu v 10,00 hod mužstvo Kratonoh.

Hodnocení trenéra Jeníka: Dnes to byla sice výhra, ale hodně upracovaná. Podobně, jako před týdnem, je pro nás velkou bolestí útočná fáze, přesná kombinace, nápad, pohyb a práce s míčem, správné naběhnutí, obejití jeden na jednoho, zakončení - tím trpí naše herní kvalita. Naštěstí jsme se mohli spolehnout na defenzívu, která nahrazuje nedostatky směrem dopředu, ale to i díky tomu, že ani soupeř toho moc nepředvedl. Zápas tak moc fotbalové krásy nepřinesl, vyhrál šťastnější!

10.02.2019 - 09:55:24 || kategorie muži A-zápasy