So 2.2. př. zápas SK Jičín - Poděbrady 1:2 (0:0)

branka: Vích - referát ze zápasu

Domácí: Puš - Florián, Ulvr, Jeník, Odvárko - Nálevka - Urban, Kocourek, Matějka (46. Vích), Sajdl - Kanaval L.

Hosté: Málek - Hněvsa, Hruška R., Hruška L., Voříšek - Soukup, Kubánek, Rulc, Nedorost - Javorek, Novák
Střídali: Šusta, Stibor

Branky: 86. Vích - 58. Javorek, 67. Nedorost

Po dvoutýdenním tréninku jsme v sobotu za ideálního fotbalového počasí nastoupili k prvnímu přípravnému utkání proti aktuálně 14. týmu KP Středočeského kraje. Podle toho vypadala i naše hra. V 1. poločase se nám celkem dařilo v obranné činnosti, směrem dopředu jsme dělali chyby, nedokázali jsme kombinovat a držet míč na svých kopačkách. Do několika náznaků šancí jsme se dostali, ale bez brankového zakončení. Soupeř hrozil hlavně po stranách, ale ani on branku nevstřelil. Ve 2. poločase jsme začali chybovat i v obranné fázi a hosté nás potrestali dvěma góly, další velké šance vyřešil Puš i za pomoci tyčí a břevna své branky. Hosté nás předčili ve všech fotbalových činnostech a nedovolili nám vážněji ohrozit svoji branku. Čestný úspěch zařídil hlavičkou čtyři minuty před koncem Vích. Za týden nás čeká ve stejnou dobu FK ŽBS Železný Brod, 7. tým Libereckého KP mužů.

Hodnocení trenéra Jeníka: Dnešní první přátelský zápas v zimní přípravě nám moc pozitiv a kladů nenabídl, snad jen obranná fáze v 1. poločase okolo našeho velkého vápna byla slušná a díky ní jsme drželi stav 0:0. Jinak naše herní stránka byla velmi slabá, mnoho chyb především při práci s míčem, v kombinaci, nepřesnosti přihrávek byla příčinou toho, že jsme se po většinu utkání bránili. Soupeř byl v těchto činnostech výrazně lepší, držel častěji míč na svých kopačkách a zaslouženě zvítězil!

03.02.2019 - 21:39:58 || kategorie muži A-zápasy