SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 17.11. 15. kolo KP mužů: Slavia HK - SK Jičín 0:1 (0:0)


branka: Kocourek - referát ze zápasu

Sestava: Puš - Florián, Jeník, Ulvr, Odvárko - Míka, Nálevka - Kocourek, Zugar (91. Urban), Sajdl (77. Matějka) - Kanaval (89. Klaban)

Rozhodčí: Pilný Marek, ŽK 2 : 2, ČK 0 : 0, Diváci 25.

K dalšímu - již poslednímu, podzimnímu mistrovskému utkání jsme cestovali do krajského města na hřiště mužstva, které se pohybuje v tabulce za námi a tak by se případné body pro klidnější zimu náramně hodily. Na ideálně připraveném trávníku, před hrstkou skalních příznivců domácích, za slunného počasí, jsme začali dobře, hned ve 3. na centr Kocourka nedosáhl nabíhající Sajdl. Ve 4. kopeme 2 x roh, ale bez efektu. V 7. zahrozili domácí, hlavička ale byla nepřesná. Ve 12. zahrávají domácí TK z 25m a jičínská obrana odvrací míč na roh se štěstím těsně vedle pravé „šibenice" Pušovy branky. Ve 28. se po zákroku jičínské obrany domáhají domácí marně na exligovém rozhodčím Pilném pokutového kopu. Ve 33. po naší chybě po vhazování řeší šanci domácích brankář Puš. Ve 40. chybujeme ve středu hřiště a domácí útok zakončený nebezpečnou střelou po zemi ke vzdálenější tyči řeší Puš vytěsněním střely konečky prstů na roh! Do 2. poločasu chceme zlepšit obrannou hru na stranách. Začátek se nám povedl náramně - Nálevka vysunul nalevo Kocourka a ten z úhlu překonává Moníka v domácí brance a dostává Jičín do vedení 0 : 1!! Vstřelená branka nás neuklidnila, naopak jsme přestali hrát a následující čas se hrálo především na naší polovině. V 58. se do podobného brejku jako při brankové situaci dostal Kocourek, tentokrát ale netrefil branku. V 66. vyběhl Puš na okraj vápna napravo a střela domácího hráče z vápna naštěstí míjí naši opuštěnou branku. Domácí „zlobí", snaží se vyrovnat vynutit si střelbu PK. Závar před Pušem v 80. končí hlavičkou vedle branky. V 85. mohl zblízka pečetit výhru Kanaval, ale selhal. Poslední minuty byly rozdrobeny několika střídáními na obou stranách a tak se ani po několikaminutovém nastavení na výsledku již nic nezměnilo a tak si odvážíme důležité 3 body. Ty nám upevnily pozici na 8. místě s 6-ti bodovým náskokem na „suterén" tabulky, což dává relativní klid do zimní přípravy, ale na jaře se mohou „dít věci" a situace se může zásadně změnit. Jarní příprava má naplánovaný začátek na 18. ledna 2019.

Pohled trenéra Jeníka: Dnes jsme po herní stránce nepodali optimální výkon, ale výhru samozřejmě bereme, byť byla vydřená a vybojovaná!! K celkové spokojenosti patří výborně připravený trávník a výborný výkon trojice rozhodčích.

 

17.11.2018 - 20:18:40 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie