SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 13.10. 10. kolo KP mužů: SK Jičín - TJ Jiskra Hořice 1:1 (0:1), PK 6:5


branka: Šaroun - referát ze zápasu

Sestava: Puš - Sajdl (73. Šaroun), Jeník, Ŕeháček, Odvárko - Ulvr, Míka - Kocourek, Nálevka (83. Matějka), Vích - Kanaval L.

Rozhodčí: Filip Miroslav, ŽK 2 : 0, ČK 0 : 0, Diváci: 80.

Za krásného „letního" počasí začala obě mužstva útočně. V 7. po TK hosté dvakrát vystřelili, ale obě střely obrana zblokovala. Ve 14. přihrávka hostů přes celé vápno naštěstí nikoho nenašla. V 16. se ke slovu dostal i domácí Jičín, po akci Nálevky střílí v dobré pozici Ulvr nad branku!! V 19. po akci Kocourka po pravé straně střílí opět Ulvr a opět nad!! Ve 33. po rohu střílí hlavou hostující Dominik Palm nad branku. Scóre se mění ve 41.. Po autu hostů od rohového praporku odkopáváme míč z vápna, ten ale hosté hlavou vrací zpět, na vápně se k němu dostal Kněžourek, jeho střela levačkou míří mimo branku, ale přitom trefuje našeho obránce tak nešťastně, že míč končí za bezmocným Pušem - 0 : 1!! Do 2. poločasu jdeme s cílem vstřelit branku, ale úvod patří hostům. Ve 49. hasí šanci hostů odkopem Odvárko. V 51. střílí hostující Pečenka vedle pravé tyče Pušovy branky. V 53. jdou hosté do přečíslení, naštěstí slabou střelu Puš bez problému chytá. V 57. kopou hosté zprava roh a míč se odráží od vzdálenější tyče do hřiště. V 63. po brejku hostů střílí Šedivý naštěstí „malou domů" na Puše. Hosté si vytváří šance, nám se útoky moc nedaří. V 84. hosté faulují a domácí kopou z 20 m TK. K němu se staví Míka a Jeník. Rozbíhá se Míka, míč přebíhá, následně střílí Jeník, trefuje přesně pravou spojnici tyče a břevna a tísněný dobíhající Šaroun v pádu dostává odražený míč za Žižkova záda a srovnává na 1 : 1!! V posledních minutách se již nic nezměnilo a tak následuje střelba ze značky PK. V té Puš v šesté sérii chytá střelu Lacinovi a Jeník následnou proměněnou penaltou potvrzuje dva důležité body z tohoto zápasu. Ten se stává „mužem zápasu", neboť po jeho teči se dostali hosté do vedení, po jeho „excelentním trestňáku" jsme vyrovnali a poslední proměněnou penaltou potvrdil zisk 2 důležitých bodů, které ceníme při pohledu na vyrovnanou tabulku!!

Pohled trenéra Jeníka: V úvodní části jsme dvě nadějné situace na vstřelení gólu neproměnili, pak se nám herně nedařilo, navíc jsme smolně inkasovali. Po přestávce jsme zlepšili pohyb, nasazení, bojovnost, bohužel, fotbalová stránka nebyla od nás stále ideální, soupeř své dvě šance k zvýšení náskoku nedal a tak naše touha a vůle byla odměněna vyrovnáním a výhrou na penalty! Při pohledu na vyrovnanost spodní části tabulky, kam se především díváme, jsou pro nás dva body velmi důležité!

 

14.10.2018 - 20:21:19 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie