SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

Ne 7.10. 9. kolo KP mužů: FC Vrchlabí - SK Jičín 2:1 (1:0)


branka: Ulvr - referát ze zápasu

Sestava: Puš - Šaroun (46. Kanaval), Jeník, Ulvr, Odvárko - Míka, Nálevka - Kocourek, Matějka (73. Zítka), Sajdl - Vích (68. Urban)

Rozhodčí: Nymsa Jakub, ŽK 1 : 3, ČK 0 : 0, Diváci 310.

K dalšímu mistrovskému utkání jsme cestovali do Vrchlabí, kde jsme očekávali bouřlivou vypjatou atmosféru. Za krásného počasí na kvalitním trávníku začala obě mužstva aktivně. Již ve 4. po dlouhém centru zabránila jičínská obrana střele domácího útočníka přes hlavu. V 6. se odhodlal ke střele Nálevka, ale velmi nepřesně. Ve 14. zatáhl po pravé straně míč k brankové čáře Kocourek, přihrál do vápna Matějkovi, jeho zblokovanou střelu brankář chytá. V 15. hasí jJičínská obrana v poslední chvíli brejk domácích a i dva následné rohy byly ubráněny. V 19. napřáhl překvapivě ze 30m domácí Hanuš, střela ale Pušovu branku míjí. V 21. udělal velkou hrubici domácí stoper Kraus, Vích se ocitl sám před brankářem, ten ale jeho slabou střelu chytá. O chvíli později unikl po pravé straně Kocourek, ale ani on domácího Švejdara nepřekonal. Ve 28. hodil dlouhý aut do našeho vápna domácí Hanuš, po závaru jsme nedokázali odkopnout míč do bezpečí a tak z hranice vápna prostřelil vše, co měl v cestě, domácí Blažek a dostává domácí do vedení 1 : 0!! V 35. střílí zleva technicky do protějšího rohu domácí branky Míka, brankář jeho střelu ale vyráží. Ve 45. jsme vyrobili zbytečnou chybu, ale domácí Žďárský trefuje z úhlu pouze pravou tyč Pušovy branky a tak končí 1. poločas těsným vedením domácích. Do 2. poločasu obě mužstva vystřídala po jednom hráči. Snažíme se vstřelit branku, domácí obrana ale pracuje dobře. V 59. unikl Kocourek, jeho přihrávka do vápna nenašla jičínské kopačky. V 69. se blýskl reflexivním zákrokem brankář Puš, když u levé tyče vyráží střelu Hanuše!! Vyrovnat se podařilo Jičínu v 75., když si na TK z pravé strany naskočil na vzdálenější tyči osamocený kapitán Ulvr a „rybičkou" srovnal na 1 : 1!! Obě mužstva se snaží strhnou vítězství na svoji stranu, hra se přitvrdila, začínají pracovat emoce na hřišti i v hledišti. V 86. střílí Kocourek z hranice vápna k levé tyči. brankáře ale nepřekonal!! V 88. končí tečovaná střela domácích za brankou. Když už oba trenéři začínali přemýšlet a exekutorech pokutových kopů, kopou domácí po naší ztrátě ve středu hřiště roh a po něm nekrytý Hladík na vzdálenější tyči překonává Puše a dostává domácí do vedení 2 : 1!! Domácí si poslední minuty zkušeně hlídali, ale ještě v 91. po našem TK si do vápna soupeře naběhl i brankář Puš, ale jeho hlavička v hodně dobré pozici míří hodně nepřesně vedle domácí branky. Domácí se tak radují se z těsného vítězství 2 : 1, na jičínských hráčích je vidět smutek a zklamání, neboť minimálně bod byl dnes blízko. Bohužel, nevyužili jsme několik slibných šancí, domácí naopak využili naše dvě zbytečné chyby a tak odjíždíme bez bodů.

Pohled trenéra Jeníka: Náš výkon nebyl takový, jaký jsem očekával. Oba inkasované góly po velkých chybách při bránění standartních situací, ještě více mě mrzí, jak k nim došlo, máme míč na svých kopačkách a jednoduchou zbytečnou ztrátou (nepřesná přihrávka) je nabídneme domácím sami. Nemůže následovat nic jiného, než zbytečná porážka, bod byl blízko, proto odjíždíme zklamáni!

 

08.10.2018 - 20:17:37 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie