SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 29.9. 8. kolo KP mužů: SK Jičín - FK Chlumec n. C. 4:0 (2:0)


branky: Kocourek 3, Vích - referát ze zápasu

Sestava: Puš - Šaroun, Ulvr, Ŕeháček, Odvárko - Nálevka, Míka - Kocourek, Vích (70. Urban), Sajdl (65. Matějka) - Kanaval L. (81. Jeník)

Rozhodčí: Nývlt Roman, ŽK 0 : 2, ČK 0 : 0, Diváci: 100.

Zápas byl důležitý pro obě mužstva - Jičínu se až na smolnou porážku v Novém Bydžově daří, hosté vyhráli čtyři poslední zápasy a dnešní vítěz se tak posune tabulkou výš. Za krásného slunného počasí začala obě mužstva aktivně. V 15. se dostal do šance Nálevka, ale vybíhající brankář Kukal byl rychlejší. O minutu později se dostal do vápna zleva Vích a do protipohybu brankáře střílí vedoucí branku Jičína - 1 : 0 - skvělý začátek!! V 17. jsme ve středu zbytečně ztratili míč a Hartman se dostal až před Puše, který zachránil naše čisté konto. V 25. chytá Puš nadvakrát střelu hostí po dalším brejku po levé straně. Ve 30. po rohu zprava usměrňuje Kocourek hlavou míč ke vzdálenější tyči a zvyšuje na 2 : 0. Ve 39. vyzkoušel Pušovu pozornost hostující Labík střelou z 20 m. Ve 42. střílí nebezpečně po rohu Kocourek. Úvod 2. poločasu patří hostům, obrana Jičína s brankářem Pušem ale pracovala spolehlivě. V 57. se ve velké šanci ocitl Kanaval, ale „zvoleje" netrefil dobře míč. V 59. přinutil k zákroku u pravé tyče Puše hostující Labík. V 60. unikl všem dnes s chutí hrající Kocourek a zvyšuje na 3 : 0!! Podobnou akci si tentýž hráč zopakoval za 2 minuty a zkompletoval tak svůj dnešní hattrick a zvýšil na 4 : 0!! To jsme již ovládali hru, přesto hosté v 76. trefují břevno a v 80. chytá Puš Pilařovu střelu zblízka. Utkání končí zaslouženou výhrou 4 : 0. Za týden zajíždíme na „horkou" půdu do Vrchlabí.

Pohled trenéra Jeníka: S výhrou 4:0 jsme samozřejmě moc spokojeni! Základem úspěchu byla kvalitní a poctivá defenziva celého mužstva, uhlídat útočnou sílu Chlumce není jednoduché, nám se to ale povedlo na jedničku. Rozhodující fáze podle mě přišla na začátku 2. poločasu, vedli jsme 2:0, ale soupeř nám 15 minut nepříjemně zatápěl. Prakticky nás nepustil za polovinu, naštěstí jsme vše zvládli a prvním útokem vstřelili třetí gól, uklidnili se, otupili tím snahu soupeře zkorigovat výsledek, zbytek zápasu už jsme měli pod kontrolou a zaslouženě vyhráli!

 

30.09.2018 - 20:03:22 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie