SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 8.9. 5. kolo KP mužů: Vysoká n. Labem - SK Jičín 1:1 (0:0), PK: 3:4


branka: Matějka V. - referát ze zápasu

Sestava: Puš - Florian, Jeník, Ulvr, Nálevka - Míka - Kocourek, Matějka, Vích, Odvárko (73. Sajdl) - Kanaval L. (83. Urban)

Rozhodčí: Svoboda Filip, ŽK 1 : 4, ČK 0 : 0, Diváci 90.

K dalšímu mistrovskému utkání jsme cestovali do Vysoké n/L. Věděli jsme, že nás nečeká lehké utkání, protože mužstvo má dva ostrostřelce Krajského přeboru, Bělku a Pražáka. Hned v 1. se za obranu dostal Pražák, Puš ale jeho střelu vyráží!! V 16. faulujeme v pokutovém území, ale dnes výborný Puš následnou penaltu Bělkovi vyráží!! Ve 28. přihrávku Floriana namířil Kanaval těsně nad roh domácí branky. Domácí hrozí hlavně po stranách a následnými centry do vápna. Ve 37. po rohu likviduje Puš dvě střely z bezprostřední blízkosti reflexivně na čáře u pravé tyče. Ve 39. vystřelil z 20m Vích, po následném rohu končí střela Kanavala na levé tyči a od ní se odráží za brankářem ven těsně podle pravé tyče!! Ve 44. Vích sám 10m před brankou netrefil dobře míč ve velké šanci. Ve 2. poločase domácí přitlačili, Bělkova hlavička ve 49. těsně minula branku. Domácí se snaží strhnout vítězství na svoji stranu. To se jim podařilo v 62., kdy přihrávka za obranu našla Pražáka a ten nedal vybíhajícímu Pušovi šanci a domácí vedou 1 : 0. Naše odpověď přišla téměř vzápětí a stála za to. Florian unikl po pravé straně, jeho přihrávka našla ve vápně nabíhajícího Vojtu Matějku a ten „vyhnal pavouky" v levém horním rohu domácí branky a je to 1 : 1!! Do konce se i přes některé šance na obou stranách stav nezměnil a tak následují střely ze značky PK. Tam podtrhl Puš svůj výborný výkon dvěma úspěšnými zákroky a tak vezeme možná nečekané, ale vzhledem k obrazu hry zasloužené 2 body. V sobotu přivítáme na domácím hřišti Jaroměř, která se netají cílem postoupit do vyšší soutěže. Začátek utkání je ve 14,15 hodin.

Pohled trenéra Jeníka: Remízu a výhru v penaltovém rozstřelu bereme "všemi deseti" Dobře jsme pracovali jako tým v defenzivě, kterou jistil dnes výborný Puš (1 chycená penalta ve hře, 2 v rozstřelu), přesto "gólový stroj" Pražák jednou unikl a skóroval, naštěstí jsme ihned odpověděli vyrovnávací brankou. Utkání s přehledem odřídila trojice rozhodčích.

 

09.09.2018 - 21:25:47 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie