St 5.9. 3. kolo Poháru hejtmana KHK: TJ Jiskra Hořice - SK Jičín 2:4 (2:2)

branky: Nálevka 2, Míka, vlastní - referát ze zápasu

Sestava: Puš - Florian, Jeník, Ulvr, Šaroun - Míka, Nálevka - Kocourek, Matějka (54. Vích), Odvárko (81. Urban) - Holer (54. Kanaval L.)

Rozhodčí: Doubic Patrik, ŽK 1 : 3, ČK 0 : 0, Diváci: 80.

Branky: 2. Míka, 23. + 90. Nálevka, 89. vlastní

Los 2.kola Poháru hejtmana KHK nám přisoudil mužstvo Hořic. Na kvalitním trávníku jsme začali dobře, hned ve 2. nedal z TK z hranice vápna šanci domácímu brankáři Míka a tak jdeme hned do vedení. ovšem už ve 13. se na hranici vápna otočil kolem našeho obránce domácí Kněžourek a ani on nedal Pušovi šanci a je vyrovnáno na 1 : 1. Domácí hrozí hlavně po stranách a z následných centrů do vápna. V 21. předvedl pěknou akci mladý Matějka, když si z domácích obránců udělal slalomové tyče, bohužel následná střela byla zblokovaná. O 2 minuty později vedeme 1 : 2, když se pěkně trefil Nálevka. Vedení ale ztrácíme ve 34., kdy po akci domácích po pravé straně nabíhající Kněžourek srovnává zblízka na 2 : 2!! V úvodu 2. poločasu jsme přežili tlak domácích (2 x tyč), potom přebíráme iniciativu a v závěru Míka přímo z rohu (vlastní gól brankáře) a Nálevka po uvolnění ve vápně přidávájí dvě branky, takže nakonec odjíždíme s výhrou 2 : 4!!

Pozápasové hodnocení trenéra Jeníka: Remíza po 1. poločase byla zasloužená, sice jsme 2x vedli, domácí ale lépe kombinovali a byli častěji na míči, my jsme lehce ztráceli nepřesnými přihrávkami a zbytečně si komplikovali situaci. O osudu utkání asi rozhodl vstup do 2. poločasu, kdy jsme přečkali tlak domácích (2 x tyč), poté jsme ale měli šance už jenom my a dvěma brankami v posledních minutách jsme rozhodli o naší výhře, takže celkově panuje spokojenost.

06.09.2018 - 19:51:47 || kategorie muži A-zápasy