SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 25.8. 3. kolo KP mužů: SK Sobotka - SK Jičín 2:0 (2:0)


referát ze zápasu

Sestava: Puš - Sajdl, Řeháček, Ulvr, Florian - Míka (54. Zítka), Nálevka - Kocourek (83. Klaban), Kanaval T., Odvárko (46. Hejtmánek) - Kanaval L. (75. Urban)

Rozhodčí: Janeček Štěpán, ŽK 4 : 1, ČK 0 : 0, Diváci 400 !!!!!!!!!!!.

K dalšímu mistrovskému utkání KP jsme cestovali v sobotu k derby utkání do nedaleké Sobotky, která je po 34 letech nováčkem v KP. Před rekordní návštěvou 400 diváků začali domácí aktivně. Šanci hned v 1. jsme odvrátili na roh. Ve 3. přihrává domácí hráč zprava na hranici vápna a exjičíňák Matěj Mészáros střílí nechytatelně k pravé tyči Pušovy branky vedoucí branku Sobotky!! Podnikáme sporadické útoky, ale bez efektivního zakončení. V 16. „vyrábíme" hrubou chybu ve středu hřiště a rychlý brejk domácích končí brankou Klečala na 2 : 0!! V 18. se do nadějné situace dostal Kanaval L. a Odvárko, ale bez efektu. Ve 24. vyráží střelu Kanavala L. brankář Masiar se štěstím nohou. Ve 33. se v dobré pozici ocitl domácí Mészáros, střelu obrana v poslední chvíli zblokovala. Domácí nás ve středu hřiště přehrávají a každý jejich útok je nebezpečný. V 56. se v dobré pozici ocitl Kocourek, ale místo střely volil přihrávku. V 58. po rohu ohrozil Puše opět Mészáros. V 66. po dlouhém autu hlavičku Řeháčka likviduje s problémy domácí brankář. Hraje se celkem svižný fotbal, hra se přelévá na obě strany. V 85. si do vápna naběhl zprava Klaban, jeho střela ale míjí pravý horní roh domácí branky. I přes snahu obou mužstev se na výsledku již nic nezměnilo. Před rekordní návštěvou slaví domácí výhru, nutno říci, že zaslouženě. Opět jsme nedokázali vstřelit branku a bez nich se vyhrávat nedá. V dalším utkání hostíme v sobotu ve 14,15 hod. mužstvo Rychnova nad Kněžnou.

Pohled trenéra Jeníka: Opět špatný vstup do zápasu - v 15. minutě prohráváme 2 : 0!! (druhý gól hrubá chyba v rozehrávce). Dát gól, kterým bychom se trochu zvedli, je pro nás velký problém. Jinak jsme podali velice slabý výkon, což je hlavní příčinou naší porážky.

 

26.08.2018 - 21:28:18 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie