SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 2.6.. 28. kolo KP mužů: SK Jičín - FK Chlumec n. C. 0:3 (0:2)


referát ze zápasu

Sestava: Puš - Šaroun, Jeník (73. Klaban), Řeháček, Veg - Míka, Nálevka - Kocourek, Voldán (79. Mikolášek), Sajdl (60. Chramovský) - Miler

Rozhodčí: Mlynář Michal, ŽK 0 : 1, ČK 0 : 0, Diváci 105.

Po penaltovém vítězství v posledním zápase v Bělohradě jsme doma chtěli bodovat, i když jsme věděli, že hosté se pohybují ve vyšších patrech tabulky a v posledním zápase porazili i silný celek Libčan. Krátce po začátku utkání se spustil silný liják s bouřkou, který bičoval trávník celý 1. poločas. Začali jsme aktivně, hned v 7. po rohu prudká hlavička Vega trefuje hlavu bránícího hráče. V 10. se po špatném odkopu jičínské obrany dostávají ke střele i hosté, ta ale míří nad branku. Ve 21. vnikl do vápna po levé straně Voldán, ale jeho přízemní střela k pravé tyči díky opačné falši těsně branku míjí!! Ve 29. po centru Šarouna měl velkou šanci Miler, ale netrefil. Ve 34. hostující Teslík z 25m napřáhl, ale Puš střelu mířící do „šibenice" likviduje!! Ve 37. střílí z dálky opět hosté a jejich tečovaná střela jen těsně míjí Pušovu branku. Po následném rohu se po míči „vrhl" na zadní tyči hlavou špatně hlídaný hostující Kycelt a dostává hosty do vedení 0 : 1!! Ve 43. zaútočili po levé straně hosté, dostali se do vápna a zpětný centr na „desítku" našel nabíhajícího Kučeru, který překonává Puše a zvyšuje na 0 : 2!! Tímto výsledkem končí 1. poločas i silný déšť, vysvitlo slunce, bohužel déšť Jičínu štěstí nepřinesl i proto, že jsme na promáčené trávníku za celý poločas nevyslali ani jednu střelu na hostujícího Kukala!! Do 2. poločasu chceme rychle vstřelit kontaktní branku. Ale už v 51. se až před Puše probil po levé straně Labík, ale našeho brankáře nepřekonal. V 58. střílí z dálky Šaroun. V 62. dostal do vápna přihrávku Miler, ale míč špatně zpracoval. Snažíme se, ale nepřesnosti v kombinaci maří naši snahu o vstřelení branky. V závěrečných minutách se do útočení zapojil i Puš. Po naší ztrátě míče na polovině zachoval Labík chladnou hlavu, zbavil se 25m před brankou „zasekávačkou" Puše a zkušeně obloučkem rozvlnil siť opuštěné jičínské branky - 0 : 3!! Tímto výsledkem utkání i končí. Co říci závěrem - v úvodu jsme neproměnili velkou šanci, na promočeném trávníku jsme v 1. půli vůbec hostujícího brankáře neohrozili a ve 2. poločase naše snaha troskotala na naši největší slabině - nepřesnosti při útočení. Hosté byli střelecky aktivnější a přesnější a tak zaslouženě odjíždí z Jičína se 3 body.

Pohled trenéra Jeníka: Bohužel jsme vysoko prohráli, první velkou šanci jsme neproměnili, naopak soupeř se za silného lijáku a bouřky dostal do dvougólového vedení po našich chybách. Ve 2. poločase jsme kontaktní branku vstřelit nedokázali a i vytvořit si více nadějných příležitostí bylo pro nás složité. Hosté si naopak v závěru výhru pojistili třetí brankou a tak zaslouženě odjíždí z Jičína se třemi body!!

 

03.06.2018 - 20:59:56 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie