SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

St 16.5. semifinále Poháru hejtmana KHK: SK Libčany : SK Jičín 1:0 (1:0)


referát ze zápasu

Sestava: Puš - Šaroun, Řeháček, Ulvr, Veg - Míka - Sajdl (76. Mikolášek), Nálevka, Voldán, Klaban (62. Chramovský) - Miler

Rozhodčí: Trejbal Adam, ŽK 1 : 4, ČK 0 : 0, Diváci: 150.

Los Semifinále Poháru hejtmana KHK nám přisoudil mužstvo Libčan, které v KP drží 2. místo. Vzhledem k tomu a k našim současným výsledkům jsme očekávali těžké utkání. Úvod se nám povedl, hned ve 2. střílí z hranice vápna těsně vedle branky Miler. Ve 13. napřáhl z 25m Šaroun, jeho střelu brankář s problémy vyrazil před dobíhajícího Milera, ten branku ale netrefil!! V 18. střílí ve vápně z otočky domácí útočník vysoko nad do lesa!! Ve 23. jsme po úniku Klabana po levé straně kopali roh, po němž střílí z hranice vápna zvoleje Nálevka těsně nad branku Tošovského. Jsme aktivnější, jen chybí lepší koncovka. Ve 24. střílí Nálevka, brankář vyráží na roh. Ten samý hráč střílí zprava i ve 29. a střela mířila neomylně do levého horního rohu branky, pouze opačná faleš způsobila, že roh branky nakonec těsně minula!! Ve 32. píská HR diskutabilní PK pro domácí, když zákroku předcházel jasný faul na jičínského hráče. PK domácí Hubička se štěstím proměnil, když Puš byl blízko chycení!! Na hřišti i mezi diváky vzrůstá nervozita. Ve 2. poločase pokračujeme v útočné činnosti. V 56. se ke střele v půlkruhu hranice vápna dostal Voldán, míč mu ale skočil a skončil v lese. Domácí se zatáhli do obrany. V 64. se do 1000% šance ve vápně dostal Miler, bohužel netrefil branku!! V 69. při rychlém brejku domácích „zatáhl za ruční brzdu Šaroun" a byl rád, že se v ruce slabého HR objevila kartička žluté barvy!! V 77. se ve vápně snažil vystřelit Voldán, nic z toho nebylo. Jsme v tlaku, domácí se strachují o výsledek. V 90. střela Voldána z hranice vápna nevypadala povedeně, nakonec orazítkovala břevno a odrazila se asi 30cm od brankové čáry ven!!! Domácí „přežili klinickou smrt", pro nás to byla poslední šance a konec cesty pohárem těsně před branami finále. Škoda, dnešní výkon se nedal rovnat s mizérií v Rychnově, hráči bojovali, ale na postup to nestačilo. Nejslabším článkem utkání byl HR, který utkání nezvládal a stal se terčem množství nadávek a urážek všech na stadionu. Pokud v mistrovském utkání v sobotu navážeme na dnešní výkon, nejsme bez šance na úspěch!!

Pozápasové hodnocení trenéra Jeníka: Po celý zápas jsme byli lepším týmem, podali jsme velmi dobrý výkon. V úvodní půlhodině jsme měli nejméně tři dobré možnosti ke vstřelení branky, místo toho jsme ale prohrávali brankou z penalty, které však předcházel faul na našeho hráče!! Ve 2. poločase jsme přes velký tlak neproměnili ani tu největší tutovku, v poslední minutě jsme nastřelili břevno a tak jediným mínusem na dnešním výkonu byla finální fáze a neproměňování šancí a proto odjíždíme poraženi!!

 

17.05.2018 - 12:05:22 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie