SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

Ne 13.5. 25. kolo KP mužů: FC Spartak Rychnov - SK Jičín 2:1 (1:1)


branka: Voldán - referát ze zápasu

Sestava: Puš - Sajdl, Jeník, Ulvr, Veg - Míka, Nálevka - 6Kocourek (78. Klaban), Voldán, Odvárko (65. Šaroun), - Miler (81. Chramovský)

Rozhodčí: Pešava Otakar, ŽK 0 : 2, ČK 0 : 0, Diváci 50.

Po zasloužené výhře doma nad Č. Kostelcem jsme chtěli dnes výkon potvrdit a opět bodovat. Za úmorného vedra na tvrdém trávníku se hra odehrávala od vápna k vápnu, bez větší šance. Ve 13. vystřelil nečekaně zleva domácí útočník ze 20m a střela jen těsně minula vzdálenější tyč Pušovy branky. Následně nás domácí zatlačili na naši polovinu, branka z toho nebyla. Domácí hrozí hlavně ze standardek. Ve 32. skončil centr domácích na hlavě překvapeného útočníka, který tak branku netrefil. Ve 35. se Jičín dočkal. Po autu napravo u praporku se ve vápně dostal k míči Voldán a přízemní střelou dostává Jičín do vedení 0 : 1!! Domácí nás dále tlačí a výsledkem je zbytečná branka „do šatny" ve 45., kdy se po rychlém útoku dostal na vápně k míči Zajíček, který z otočky v pádu po zemi slabě střílí a střela nakonec pronikla až do jičínské sítě - 1 : 1!! Do 2. poločasu jsme chtěli vstřelit branku, bohužel opak byl pravdou - kapitán Bárnet přešel přes dva naše hráče a obloučkem za obranu vysunul Zajíčka, který nedal Pušovi šanci a strhává vedení na domácí stranu - 2 : 1!! Domácí jsou dál nebezpeční, nám se nedaří, když už se rýsuje šance, ztroskotá na nepřesnosti ve finální části. V 66. prošel středem hřiště domácí Zajíček, jeho prudká střela branku nenašla. Až do konce se na stavu již nic nezměnilo a tak odjíždíme z dalekého Rychnova bez bodů po výkonu, na kterém se nedá najít nic pozitivního. Za týden nás doma čeká Třebeš a s dnešním výkonem bychom byli bez šance na úspěch. Ve středu nás ještě před tím čeká Semifinále Poháru hejtmana KHK v Libčanech.

Pohled trenéra Jeníka: Zasloužená porážka po ostudném výkonu. Po minulém zápase jsem si myslel, že si všichni uvědomí, proč jsme jednou vyhráli. Dnes opět návrat do reality - sám se nikdo neporazí, zodpovědnost, bojovnost, touha se trochu obětovat, aby jsme uspěli je velmi malá. Velké zklamání z toho, co jsme dnes předvedli!!

 

14.05.2018 - 16:47:47 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie