SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 28.4. 23. kolo KP mužů: FK Vysoká n. L. - SK Jičín 1:1 (0:1), PK 5:4


branka: Miler - referát ze zápasu

Sestava: Puš - Šaroun, Jeník, Ulvr, Bucek - Míka - Kocourek, Nálevka, Voldán (73. Kanaval), Veg (90. Klaban) - Miler (85. Sajdl)

Rozhodčí: Mucha Tomáš, ŽK 0 : 3, ČK 0 : 0, Diváci 105.

K utkání jsme nastoupili s cílem ukončit sérii 6-ti prohraných zápasů v řadě. Za úmorného vedra začala obě mužstva aktivně. Ve 3. vystřelil z 25m Nálevka, brankáře ale nepřekvapil. V 6. zahrozili po TK domácí, míč ale minulo několik hráčů a skončil v Pušových rukavicích. Ve 13. se vydal na „slalom" Kocourek, přešel přes dva protihráče, přihrál do vápna Milerovi, který střílí vedoucí branku Jičína! Ve 21. ve vápně zahrál domácí obránce rukou, píšťalka nepřesného HR zůstala němá!! Jsme lepší, lépe se pohybujeme, problémem je řešení útočné fáze. Ve 33. se dostali do brejku dva domácí hráči, střelu naštěstí obrana Jičína zblokovala. Ve 37. po rohu vyráží hlavičku Puš nad břevno!! V závěru poločasu se do brejku dostával Miler, obránce ale míč odkopává!! Do 2. poločasu jsme chtěli pokračovat aktivně, protože pasivita a jenom odkopávat míče by byla cesta k obdržení branky. Přesto domácí začínají přebírat „otěže" utkání, dostávají se do šancí, ale jsou nepřesní. Jičínští hráči se bojí kombinovat, hra jednoho na jednoho se taky nedaří. Přesto se dostáváme do brejků, jako v 65. Kocourek s Milerem, ale střela jde vedle. V 68. hlavičkuje ve velké šanci domácí Růžička, střela těsně míjí Pušovu branku. V 74. se před brankářem ocitá Nálevka, brankáře ale nepřekonal, stejně tak Kocourek o chvíli později. V 79. padá v našem vápně domácí hráč a HR po chvíli váhání ukazuje značku PK, který Ptáček proměńuje ve vyrovnávací branku. Dokonce zápasu domácí tlačí i s podporou HR, ale výsledek se již nezměnil. Následují PK. V těch jsme lepší, ale neproměňujeme pátý PK, který by znamenal 2 body a i následný kop končí nad brankou a tak na nás zbyl z dobře rozehraného utkání pouze jeden bod a to je málo. Hráčům nelze upřít snahu a bojovnost, ale hlavně ve 2. poločase nás soupeř předčil v kombinaci jednoho na jednoho a ve standartních situacích, které byly nebezpečné. Je potřeba bojovat dál, v sobotu hostíme na našem hřišti celek Č. Kostelce.

Pohled trenéra Jeníka: Dnes se nám povedl úvod zápasu, kdy jsme se dostali do vedení. Domácí byli nebezpeční hlavně ze standartních situací. Ve 2. poločase už měli více ze hry domácí, ale bez nějaké větší gólové šance, vyrovnali jen z penalty. Škoda, že jsme nedotáhli některé brejkové situace do gólového zakončení. Vzhledem k tomu, jak se vyvíjel zápas i penaltový rozstřel, je pro nás dnes jeden bod málo!!

 

29.04.2018 - 20:20:28 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie