SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 21.4. 22. kolo KP mužů: SK Jičín - FK Jaroměř 0:1 (0:0)


referát ze zápasu

Sestava: Puš - Šaroun, Řeháček, Ulvr, Bucek - Míka - Kocourek, Nálevka, Kanaval (67. Voldán), Veg (88. Klaban) - Miler (81. Odvárko)

Rozhodčí: Nývlt Roman, ŽK 1 : 1, ČK 0 : 0, Diváci 125.

K utkání jsme nastoupili s cílem ukončit sérii 5-ti prohraných zápasů v řadě. Za úmorného vedra začala obě mužstva aktivně, hned v 1. se do dobré situace dostal z úhlu Šaroun. V 6. zahrozili po centru i hosté. V 10. pronikl po pravé straně až před Ondráčka Kocourek, ale ve velké šanci nedokázal dopravit míč do sítě!! Ve 20. unikl po křídle Bucek, jeho přihrávku do vápna nikdo nezachytil. Ve 32. Jičín vyrobil zbytečný faul na hranici vápna, střela z následného TK naštěstí branku neohrozila. Za 3 minuty vyráží další TK Puš na roh. Ve 42. po naší chybě v rozehrávce míjí nebezpečná střela hostů těsně Pušovu branku. Akce se střídají na obou stranách, hosté jsou o něco lepší v práci s balonem. V prvních 10 minutách 2. poločasu jsme se dostali do několika nadějných akcí, bohužel jsme z nich nic nevytěžili. V 58. po dlouhém autu jsme nedokázali dopravit míč do branky, když Ondráček ležel na zemi. Po další chybě v 60. řeší Puš nadvakrát velkou šanci Jaroměře. Obě mužstva se snaží strhnout vítězství na svoji stranu, ale koncovka je oboustranně nepřesná. V 81. hlavičkuje slabě v dobré pozici ve vápně kapitán Ulvr do náruče brankáře. Když už se rozhodčí připravoval ukončit utkání, napřáhl ze 20m ke střele jaroměřský Muller a ta k překvapení všech končí v jičínské brance! Tak jsme zase vyšli naprázdno a černá série se rozrůstá na 6 zápasů v řadě bez výhry!! Co s tím - kvalitně se připravit na další utkání a bojovat o body!! V sobotu zajíždíme do Vysoké nad Labem.

Pohled trenéra Jeníka: Prožíváme hodně krušné období a dnešní porážka to opět potvrdila. Nic se nám nedaří, v úvodní desetiminutovce jsme měli velkou šanci, bohužel jsme ji neproměnili. Pak už jsme toho směrem dopředu moc nevymysleli a ani remíza nám nakonec nebyla souzena, protože jsme minutu před koncem inkasovali! Je ale potřeba přiznat, že soupeř byl v mnoha herních činnostech lepším týmem, než my!

 

22.04.2018 - 20:22:25 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie