SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

Ne 1.4. 19. kolo KP mužů: Hořice - SK Jičín 2:1 (1:0)


branka: Holer - referát ze zápasu

Sestava: Puš - Sajdl, Jeník, Ulvr, Šaroun - Nálevka - Klaban (66. Holer), Voldán, Kanaval, Odvárko (76. Špůr) - Mészáros ( 46. Mikolášek)

Rozhodčí: Dujsík Martin ŽK 1 : 1, ČK 0 : 0, Diváci 145.

Do Hořic jsme odjížděli opět velmi nekompletní, série nemocí a zranění je snad nekonečná, dnes chyběli Kocourek, Miler, Veg, Míka a Řeháček. Přesto bylo mužstvo odhodlané porvat se o nějaké body. Na dobře připraveném trávníku začala obě mužstva aktivně, kombinaci ale ztěžoval nepříjemný vítr. V 7. prolétl naším pokutovým územím nebezpečný centr, který ale nikdo z domácích hráčů naštěstí nezasáhl, o 2 minuty později střílí Kanaval z 25m vysoko nad. V 18. střílí domácí Vávra z vápna s tečí nad! Ve 37. po autu domácích si na centr naskočil v malém vápně Kuneš a strhává vedení na domácí stranu 1 : 0!! Domácí ohrožují naši branku hlavně po stranách, Jičínská obrana až na obdrženou branku pracuje dobře. Do 2. poločasu silný vítr ještě zesílil, Jičín boj o body nevzdává. Ve 48. vysunul ze středu Voldán nabíhajícího Klabana, ten zprava střílí v dobré pozici, bohužel střelu zblokoval v poslední chvíli obránce! V 53. vytahuje dalekonosnou střelu po větru Puš na roh!! Po následném rohu opět dobře zasahuje Puš. V 70. se k míči v našem vápně dostal Melichar a s přispěním teče jičínského hráče a štěstí končí míč v pravém horním rohu Pušovy branky a zvyšuje na 2 : 0. Jičín se ani teď nevzdává, na hřiště přišli dorostenci Holer a Špůr a prvně jmenovaný po přihrávce Mikoláška snižuje na 2 : 1!! Bohužel, časomíra ukazovala 88. a na vyrovnání tak už nebyl čas. Vzhledem k mnoha absencím nutno přesto mužstvo pochválit za nasazení a bojovnost, která ale dnes na body nestačila.

Pohled trenéra Jeníka: Bohužel nás stále trápí velká marodka a tak lepíme sestavu jak se dá. Přesto musím říci, že náš výkon mě nezklamal, hráči se snažili, bojovali, ale na herně lepší domácí to nestačilo, navíc jsme opět oba góly obdrželi dost lacino. Kontaktní branku jsme vstřelili až v závěru a na vyrovnání už nebyl čas, proto odjíždíme bez bodů!

 

02.04.2018 - 20:24:53 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie