SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 17.2. př. zápas SK Jičín - Přepeře (KP libereckého kraje) 0:5 (0:3)


referát ze zápasu

SK Jičín: Mauer - Sajdl, Ulvr, Veg, Odvárko (46. Šaroun) - Míka, Nálevka - Kocourek, Voldán (46. Klaban), Miler - Mészáros

Branky soupeře: 29., 33., 43., 63., 73.

K dalšímu turnajovému utkání do Lomnice nad Popelkou jsme odcestovali tentokrát již se 13 hráči. Mužstvo Přepeř patří k největšímu favoritu turnaje, což průběh utkání následně potvrdil. V 6. střílel Míka ve vápně vedle, brejk Voldána vyrazil brankář na roh. Ve 27. unikl po pravé straně Mészáros, přihrál před prázdnou branku Voldánovi, který ale trefil dobíhajícího obránce!! Ve 29. po rohu naskočil na míč domácí útočník a míč se „dokutálel" k pravé tyči do sítě. Domácí mají míč častěji na svých kopačkách, Jičín ale plní pokyny trenéra a vyráží do brejků. Druhou branku dostáváme po TK, kdy si na míč na „desítce" naskočil domácí útočník a nedal Mauerovi šanci - 2 : 0!! Ve 43. vystřelil z vápna domácí hráč a míč se zakroutil do pravého horního rohu - 3 : 0!! Ve 49. vysunul Klaban středem Milera, ten sám na brankáře nedal. V 52. ani natřikrát nepropálil Kocourek hradbu bránících hráčů. V 63. končí rychlý brejk domácích brankou na 4 : 0!! V 68. končí akce Mészárose s Klabanem střelou posledně jmenovaného z 10m nad branku. V 73. po zbytečné ztrátě míče upravují domácí na konečných 5 : 0. Výsledek je asi krutý, odráží ale produktivitu v zakončení, kde jsme dnes opět „vyhořeli"!! Stínem utkání je zranění Voldána, který má naštípnuté žebro, což znamená stop minimálně na 3 týdny!! Hra byla proti minulému zápasu lepší, hráči bojovali, ale vítězství bylo dnes daleko.

Pohled trenéra Jeníka: Soupeř nás vyškolil v gólové efektivitě, když jsme inkasovali po školáckých chybách (2x neuhlídaná standartní situace) a individuálních chybách (2x jsme doslova namazali přímo na gól). Ještě za stavu 0:0 i přes mírnou převahu soupeře jsme měli 2-3 vyložené šance, které se musí proměňovat, pokud chcete pomýšlet na dobrý výsledek. I v těchto situacích jsme selhali a tak zkušený a fotbalově vyspělý soupeř si bez problémů zajistil výhru a my ze zápasu odešli s debaklem!

 

18.02.2018 - 20:25:31 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie